Priešgaisrinės stoties gelbėtojas Markas Hadenas net nenumanė, kad vienas iš skubių iškvietimų taps lemtingas ne tik jam, bet ir visai jo šeimai

Priešgaisrinės stoties gelbėtojas Markas Hadenas net nenumanė, kad vienas iš skubių iškvietimų taps lemtingas ne tik jam, bet ir visai jo šeimai.

Taigi, apie viską iš eilės. Ši jautri istorija nutiko Pietų Karolinos valstijoje (JAV). Kartą Mirtl Byčo priešgaisrinės stoties dispečeriai priėmė moters, kuri skundėsi stipriais pilvo skausmais, skambutį.

Markas Hadenas su brigada nuskubėjo nurodytu adresu, tačiau jie net nenumanė, kad važiuoja priimti gimdymo. Kai gelbėtojai atvyko į vietą, suprato, kad nespės nuvežti moters iki ligoninės.

Markas pats padėjo kūdikiui išvysti pasaulį, o kai pats paėmė naujagimę mažylę, tai net ir nemanė, kad laiko ant rankų savo būsimą dukrelę.

Tą pačią dieną mergaitės mama ligoninėje pasakė, kad atsisako jos. Moteris buvo benamė ir negalėjo pasilikti vaiko pas save.

Markas kartu su žmona Bet augino du sūnus, tačiau visada svajojo ir apie dukterį. Tačiau po dviejų gimdymų moteriai pasakė, kad ji daugiau negalės turėti vaikų. Tuomet pora ėmė mąstyti apie įvaikinimą, bet vis kažkaip atidėdavo šį klausimą.

Tačiau mažylės Greis atsiradimą sutuoktiniai priėmė kaip tikrą dovaną iš dangaus.

Socialiniai darbuotojai per trumpą terminą peržiūrėjo situaciją ir praėjus dviem dienoms po to, kai mergaitė buvo atiduota įvaikinimui, ją namo pasiėmė Markas su žmona.

Sutuoktiniai neslepia nuo dukters jos gimimo istorijos. Greis mėgsta visiems pasakoti, kaip tėtė padėjo jai ateiti į pasaulį. Vyresnieji broliai labai myli savo sesutę, o Markas su Bet neapsakomai laimingi, kad turi tokią nuostabią mažylę.


Sutuoktiniai sako, kad net ir nemanė, kad kada nors turės dukterį. Greis atsiradimas jiems yra tikra palaima.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page