Mama laiko mano vyrą priešu, kuris nuteikinėja mane prieš ją, bet išties tai aš suaugau ir nebepasiduodu jos manipuliacijoms

Mama visą gyvenimą manimi manipuliavo. Į trasą ėjo ašaros, demonstratyvūs alpimai, vaistų gėrimas, spaudimas visomis įmanomomis priemonėmis.
Jei ji ką nors drausdavo, o aš bandydavau laikytis savo, mama griebdavosi už širdies, o paskui silpnu balsu sakydavo, kad štai tuojau mirs, o aš galėsiu daryti viską, ko noriu.

Mane vaikystėje ir paauglystėje tai labai smarkiai veikė, nes mama juk augino mane viena, viską darė dėl manęs, o aš elgiuosi taip nedėkingai.
Tačiau laikui bėgant ėmiau suprasti, kad tokiu būdu ji manimi paprasčiausiai manipuliuoja, stengdamasi mane prislėgti kaltės jausmu ir pririšti prie savęs. Turbūt su tėvu buvo panašūs žaidimai, kuriuos žaisti jis atsisakė.

Net kai įstojau į universitetą, mama tęsė savo bandymus manimi manipuliuoti, naudodamasi tuo, kad aš toliau gyvenu namuose.

Iš mamos išsikrausčiau, kai mano vaikinas man pasipiršo. Nusprendžiau, kad jau galime pradėti pratintis prie bendro gyvenimo.

Mamai mano išėjimas iš namų buvo tikra tragedija. Į trasą ėjo visos ne kartą repetuotos schemos. Priepuoliai, alpimai, kaltinantis tonas, tačiau aš vis tiek išvažiavau.

Nuo tada mama susirado idėjinį priešą, juo tapo mano vyras, kadangi mano mama būtent jį paskyrė atsakingu už tai, kad aš pasikeičiau.

– Tai jis tave nuteikinėja, kad tau į tikrą motiną nusispjaut! Anksčiau buvai tokia gera mergaitė, o kai susidėjai su tuo ****, tave lyg kas pakeitė! – šaukė mama, kai aš rinkausi daiktus.

Mama dabar žaidžia savo žaidimą, kurio tikslas – supykdyti mane su vyru ir susigrąžinti viską, kaip buvo.

Ėmė aiškinti, kad mano jaunikis pernelyg dažnai žiūrėjo į liudininkę, tai juk ne šiaip sau. Nurimo tik tada, kai sužinojo, kad tai jo pusseserė.

Nuo tada jau ir mano vyras, kuris anksčiau su mama elgėsi neutraliai, ėmė žiūrėti į ją įtariai.

Gyvenu su vyru jau 6 metus, visą tą laiką mama nepraleidžia galimybės papasakoti, koks mano vyras blogas, kaip man su juo nepasisekė, kokią blogą įtaką jis man daro.

– Kokia karjera? Tau vaikus gimdyti reikia! Nors apie ką aš čia, su tokiu vyru galima pamiršti apie ramias dekretines. O būtum sėkmingai ištekėjusi, nereikėtų taip plušėti.

Ką bepasakytum, mama apvers aukštyn kojomis. Jos tikslas – sukelti mano skyrybas. Nežinau, kodėl ji nusprendė, kad jei aš išsiskirsiu, tai grįšiu pas ją ir viskas bus kaip anksčiau.

Mama tiki, kad vos mano vyras dings iš horizonto, aš vėl tapsiu jos marionete, kokia buvau vaikystėje. Nežinau, kodėl ji ties tuo taip užsiciklino, tačiau tai jau erzina.

Manau, kad verta kuriam laikui nustoti su ja bendrauti, kad ji pagalvotų apie savo elgesį. Nors aš mažai tikiu, kad kažkas pasikeis.

You cannot copy content of this page