Mano sūnus našlaičiu neliks! Gydytojo iš Argentinos, kuris 84 metų nusprendė tapti tėvu, istorija

Prieš metus kiekvienas Argentinos laikraštis mirgėjo antraštėmis „Gydytojas tapo tėvu 84 metų!“ Kalbame apie Alberto Kormilotą, vieną žymiausių Lotynų Amerikos dietologų.

Gydytojas Kormilotas patraukė publikos dėmesį dar 2019 metais, vedęs moterį, su kuria buvo 48 metų skirtumas.

Tačiau netrukus po vestuvių Alberto pranešė, kad jo sutuoktinė laukiasi, publika užvertė jį laiškais! Ir deja, toli gražu ne visi šie laiškai buvo pilni susižavėjimo…

Gydytojas tapo tėvu 84-ejų: daktaro Alberto istorija

Pasaulinio garso dietologas

Gimtojoje Argentinoje Kormilotas buvo gyva legenda. Dietologas su pusės amžiaus stažu, patyręs Alberto galėjo susitvarkyti su bet kokiais mitybos įpročių sutrikimais. Tūkstančiai žmonių visoje šalyje galėjo sulieknėti, išsigydyti virškinamojo trakto problemas ir įgauti geidžiamas formas dėka Kormiloto sukurtų metodikų.

Tačiau geriausia visų Kormiloto išradimų reklama yra jis pats. Visas sukurtas metodikas dietologas įgyvendina savo kasdieniame gyvenime, dėl ko net įžengęs į devintą dešimtį atrodo daugiausia 60-ies! Kormilotas mėgsta šokius, reguliariai sportuoja ir iki šiol ypatingai energingas.

Tačiau net amžinas Alberto žvalumas neišgelbėjo jo nuo publikos pasmerkimo. Sutuoktinės su pusės amžiaus skirtumu nėštumas paskatino daugybės žmonių pasmerkimą. Kritikai nesigėdijo mėtytis išsireiškimais. Kažkas net kandžiai pareiškė: „Ką, pone daktare, paleidote į pasaulį mažą našlaitėlį?“

Pats Kormilotas, tiesą sakant, paprasčiausiai numoja ranka į tokias pastabas. Daktaras Alberto – išskirtinis optimistas. Be to, Kormilotas turi suaugusius sūnų ir dukterį. Dietologas nematė nieko baisaus susilaukdamas dar vieno įpėdinio. Ir, kaip rodo praktika, buvo absoliučiai teisus!

Mažylis Emilio atėjo į pasaulį 2021 rugsėjo 17. Berniukas gimė visiškai sveikas ir iki šiol tėvai su juo neturėjo jokių problemų. Atvirkščiai, daktaras Alberto žavisi, kaip paprasta dabar būti tėvu. „Štai, pavyzdžiui, tokių patogių vežimėlių anksčiau paprasčiausiai nebuvo“,- sako medikas.

Kormilotas nuoširdžiai mėgaujasi vėlyva tėvyste ir kuria Napoleono vertus planus. „Noriu išgyventi mažiausiai iki 105, kad su sūnumi atšvęsčiau jo išleistuves!“ – juokiasi medikas. Taip, žinoma, šansų nedaug net tokiam energingam žmogui. Tačiau Alberto atsisako pasiduoti!

O tokiu atveju, jei giltinė su dalgiu jį pasiims anksčiau, Kormilotas paruošė sūnui ypatingą dovaną. Vyriškis sukūrė vaikui WhatsApp numerį ir jau pridėjo ten visą kalną istorijų, tekstų ir fotografijų. Savotiškas, bet visai įdomus laiškas į ateitį!

You cannot copy content of this page