Raudonas siūlas ant riešo: ką reiškia ir kaip teisingai jį nešioti
Raudonas siūlas ant riešo pastaruoju metu tapo labai madingu aksesuaru daugeliui žmonių. Kažkas nešioja jį dėl grožio, kažkas mano, kad raudonas siūlas – išsigelbėjimas nuo nužiūrėjimo, o kažkas, ypatingai nesusimąstydamas, tiesiog seka mada.
Raudonas siūlas ant rankos: iš kur atsirado ir kam reikalingas?
Manoma, kad plonas raudonas siūlas – tai savotiškas talismanas ir apsauga nuo prakeiksmo, nužiūrėjimo ir kitų nemalonumų. Stebuklinga jo galia padeda susitvarkyti gyvenimą, išvaduoja nuo problemų, daro mintis aiškesnes, turi įtakos teisingų sprendimų priėmimui ir atneša sėkmę. Kodėl būtent raudonas? Ši spalva simbolizuoja Marso planetą, o taip pat ugnies stichiją, apdovanojančia žmogų jėga ir išmintimi.
Didžiausia energetika pasižymi raudonas siūlas, atvežtas iš šventos vietos – Izraelio miesto Netivoto. Esmė tame, kad šis talismanas kilo iš Izraelio kabalistų – judėjų ezoterinio mokymo. Pasak legendos, Izraelio moters-matriarchės Rachelės, kuri, pagal Kabalos mokymą, yra visos žmonijos promotė, kapavietė buvo aprišta būtent raudonu siūlu.
O štai mada nešioti raudoną siūlą ant riešo kilo iš Holivudo žvaigždžių, pirmiausia Madonos. Jos tvirtinimu, šis talismanas padarė jos gyvenimą sėkmingu ir harmoningu.
Kaip teisingai užrišti raudoną siūlą:
– Jį nešiojantis žmogus turi nuoširdžiai tikėti stebuklingu savo talismano poveikiu.
– Paprastas siūlelis šiuo atveju netiks. Kad raudonas siūlas veiktų, jį reikia nusipirkti savarankiškai, o ne gauti dovanų ar nutraukti nuo pirmo pasitaikiusio verpalų ritinėlio.
– Raudonas siūlas turi būti vilnonis.
– Kabalistinis mokymas aiškina, ant kurios rankos reikia nešioti raudoną siūlą. Jį reikia užrišti ant kairės rankos riešo, kadangi gėris pas žmogų ateina iš dešinės pusės, o blogis – iš kairės. Ir raudonas siūlas šiuo atveju stovi blogio kelyje, neleisdamas jam prasismelkti į žmogų.
– Rišti raudoną siūlą turi mylimas žmogus, giminaitis ar labai artimas – tas, kuriuo jūs pasitikite, ir kuris nelinkės jums blogo.
– Rišant ant rankos siūlą, reikia užmegzti 7 mazgus, kurių kiekvienas užtvirtina jūsų troškimus apie palankius pokyčius gyvenime. Mazgų rišimo metu svarbu melstis arba galvoti apie tai, ką jūs norėtumėte atnešti į savo gyvenimą. Tuo pačiu siūlas neturi spausti riešo, apsunkindamas kraujotaką.
Ką daryti, jei raudonas siūlas nutrūko ar pasimetė?
Tame nėra nieko baisaus. Atvirkščiai, manoma, kad tokiu būdu jūsų talismanas apsaugojo jus nuo kažkokio nemalonumo, susemdamas visą negatyvą į save. Galima vėl užsirišti raudoną siūlą.
Kam nešioti raudoną siūlą ant rankos – spręsti jums. Vienareikšmiškai neverta to daryti, jei jūs nusiteikę skeptiškai ir netikite jo galia.