Aklas kačiukas papuolė į mašininę alyvą, tačiau geros širdies mergina išgelbėjo jam gyvybę

Vieną dieną Alisa sužinojo, kad jų darbe iš kažkur atsirado priklydęs kačiukas. Šis mažylis pateko į bėdą: papuolė tiesiai į mašininę alyvą. Kai Gurova užėjo žvilgtelėti į jį, ji buvo šoke nuo to, kokios siaubingos būklės yra katinas. Maža to, kad jis visas buvo išsitepęs mašinine alyva. Jis, pasirodo, buvo dar ir aklas. O ir kojos visai jo neklausė. Katinėlis negalėjo normaliai vaikščioti…

Mergina nusprendė, kad nepaliks nelaimėje šio katino ir pasiėmė jį namo. Ji puikiai suvokė, kokį ilgą ir sunkų kelią jiems reikės nueiti kartu. Tačiau neatsisakė savo tikslo.

Alisa nuvežė rastinuką pas veterinarinės klinikos gydytoją. Ten mažyliui paskyrė lašines. Šis gydymas užtruko 2 mėnesius. O kačiukas vis nesitaisė. Gijimo tempai buvo labai lėti.

Mergina dažnai verkė, matydama gyvo padaro kančias. Bet visgi jai pavyko sugrąžinti kačiuko sveikatą. Šiandien tai jau suaugęs, stiprus katinas, nė per žingsnį nesitraukiantis nuo Alisos. Jis su neįtikėtina ištikimybe saugo jos miegą ir visada pasitinka šeimininkę prie durų po darbo.

Mergina labai dėkinga likimui už šią dovaną. Ji pati jaučia, kaip smarkiai katinėlis ją myli. Taip pat apkabina jį, glaudžia, nepraleisdama nė vienos galimybės.

Ačiū už šį gerumą. Už tai, kad nepraėjo abejingai pro šalį, nenusigręžė, o įdėjo visas jėgas, kad padovanotų katinui naują, geresnį ir džiugesnį gyvenimą!

You cannot copy content of this page