Nuotakai pusę metų siuvo jos svajonių suknelę, ir ji pranoko visus lūkesčius!

Gražiausia vestuvių suknelė priklauso nuotakai iš Libano Danai Voli. Ji ištekėjo vilkėdama tikrai prabangų apdarą.
Jo sukūrimas truko beveik 6 mėnesius. Prie jo dirbo 5 geriausios siuvėjos. Ir šios pastangos buvo labai gerai įvertintos. Dana buvo kaip pasakų princesė, o svečiai susižavėję jai plojo.

Ruošdamasi savo laimingiausiai dienai, mergina nusprendė, kad netaupys šiam įvykiui nei laiko, nei jėgų. Ir tai bus didinga puota.
Visus metus Voli ruošėsi vestuvėms.

Salę, sukurtą Viktorijos stiliumi, papuošė bijūnais ir rožėmis. Pakvietė 600 svečių.
Dana pati nuo nulio sugalvojo iškilmių koncepciją. Atsižvelgė į kiekvieną smulkmeną, nuo suknelės fasono iki muzikos, dainų, kurios lydės santuokos ceremonijos oficialią dalį.

Kai nuotaka įžengė į salę, visi aiktelėjo. Tokio grožio svečiai dar neregėjo. Dana iš tiesų buvo kaip princesė, jos suknelė žibėjo šimtais ugnelių. Net jaunikis apstulbo nuo šio stebuklo.

Dana pasakojo, kad visiškai nepasigailėjo, kad taip ilgai ruošėsi vestuvėms, kad vien tik prie 40 metrų ilgio nuometo be perstojo darbavosi 5 meistrės.

Geriausi Libano dizaineriai įgyvendino visas nuotakos idėjas. Bet suknelė, kaip sako pati Dana, išėjo geresnė, nei ji svajojo.
Voli ištekėjusi beveik dvejus metus. Neseniai porai gimė sūnus. Sutuoktiniai svajoja apie dukterį.

O Dana saugo atmintyje nuostabiausią savo gyvenimo dieną. Ir svajoja apie tai, kaip jos būsima dukra vieną kartą apsirengs prabangią mamos suknelę per savo vestuves.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page