Aleksandras Širvindtas apie skirtumą tarp sūnaus ir dukters – taikliai ir lakoniškai!

1958 metais man gimė sūnus. Mano nusivylimas buvo beribis: aš norėjau dukters! Aš svajojau apie dukrą. Tėvai, žmona, draugai, kolegos vienas per kitą įkalbinėjo mane, kad aš idiotas, kad visi progresyvūs tėvai visais laikais ir visose labiausiai atsilikusiose tautose svajojo apie sūnus – giminės, amato, pavardės tesėjus ir t.t.

Aš vangiai linkčiojau ir sielojausi. Galiausiai gandas apie mano kančias pasiekė Leonidą Vasiljevičių (Markovą), ir jis pasikvietė mane pokalbiui.

– Mažyli,- pasakė jis, minkštai uždėjęs ranką man ant pečių. – Aš girdėjau kad pas tave kažkas ten gimė?
– Taip! Štai! – ir aš papasakojau jam apie savo kančias.
– Kvailelis! Kiek tau metų?
– Dvidešimt keturi.
– Puiku! Įsivaizduok, kad turi dukrelę. Praeina kokie septyniolika metų, tu sėdi namie, toks jau nešviežias, plinkantis Šurikas,ir lauki su Tatočka savo gražuolės Firos. O Firos nėra. Ji išėjo pasivaikščioti. Jos nėra dvyliktą, pirmą, antrą. Tu tai nusivelki, tai apsivelki chalatą, kad kažkur bėgtum, ir staiga skambutis į duris. Jūs su Tatočka puolate atidaryti. Ant slenksčio stovi spinduliuojanti, laiminga Fira, o už jos stoviu Aš! „Tė-te, sako ji, susipažink, tai Lenia“. Tu įtempi ją į namus ir isteriškai spiegi viską, ką apie mane žinai ir galvoji! „Tėveli, sako ji, – tu nieko nesupranti: aš jį myliu“. Ir aš įeinu į tavo namus. Mažyli !Tau to reikia?
Nuo tada aš noriu tik sūnų.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page