Anyta nekenčia mano sūnaus iš pirmos santuokos. Kaip juos sutaikyti?

Ištekėjusi antrą kartą, turiu 11-metį sūnų iš pirmos santuokos ir metinuką nuo antrojo vyro. Sutuoktinis turi seserį ir motiną, todėl mano anyta – 2 anūkų močiutė. Tačiau mano sūnaus ji niekaip nenori priimti – ji jo nekenčia.

Esmė tame, kad vyro sesuo dažnai atveža vaiką pas mus. Kadangi aš vaiko priežiūros atostogose, dažnai sėdžiu su ja – vaikus labai myliu, todėl man tai teikia džiaugsmą. Tačiau kai anyta ją pasiima, viskas baigiasi skandalu.

Anūkė nuo slenksčio ima pasakoti močiutei, kad mano sūnus nenorėjo žaisti su ja, nejodė ant nugaros ir išvis ją mušė bei pravardžiavo. Prigalvoja ko tik nori, kad tik jį apkaltintų.

O ta ir tiki – kaskart ima rėkti, kad mano sūnus žvėris, „bukas“ ir traumuoja mažą vaiką. O jis tik ruošia pamokas ir ne visada gali skirti laiko triukšmingai viešniai!

Aš jau prašiau jos neatvesti, kad nebūtų skandalų, tačiau jie vis tiek tai daro. Pastaruoju metu mergaitė ėmė atvirai šantažuoti mano sūnų, esą, neduosi man saldainių, pasakysiu močiutei, kad mane mušei.

Vyras bandė kalbėtis su anyta, jį irgi užsipuolė. Prašau patarimo, ką man daryti? Jau pavargau bartis!

You cannot copy content of this page