Vakar mūsų sūnus parsivedė namo vyresnę moterį ir pristatė ją savo žmona. Tokio įvykių posūkio mes visiškai nesitikėjome…

– Mama, tėti, susipažinkite, tai Lina, – pasakė Aidas.

– Lina? Kokia dar Lina? – nieko nesupratusi, pasakė Aido motina.

Aidas apie 5 metus susitikinėjo su mergina, vardu Vitalija. Jis net supažindino ją su tėvais. Ji buvo labai kukli, išauklėta mergina. Tačiau buvo prieš gyvenimą kartu nesusituokus, jos nebuvo nė viename socialiniame tinkle.

Tuo Vitalija labai patiko Aido tėvams. Jie labai ją pamilo, lyg savo dukrą, o čia pasirodė Lina. Ji atrodė apie 40+ metų. Buvo blyški, neprisižiūrėjusi moteris, atrodė, net nenorėjo atrodyti gražiai būsimų uošvių akyse.

– Malonu susipažinti,- pasakė Lina, nepatogiai šypsodamasi.

– Aš matau,- suriko Aido mama ir išbėgo iš buto ašarodama.

– Prašau,- pasakė Aido tėvas ir nuėjo paskui žmoną.

Visą kelią nusiminusi moteris šaukė ir verkė… Ji nesigėdijo savo emocijų.

– Kokią čia senę jis parsivedė į mūsų namus? Negi jis negalėjo susirasti kitos merginos – be vaiko ir jaunesnės?

– Normali mergina, ko tu prisikabinai? – atsakė vyriškis.

Aido motina nerado sau vietos. Ji nenorėjo priimti šios tiesos. Negi visos bemiegės naktys, visos jėgos ir energija, įdėtos į sūnų, prapuolė veltui?

Po kelių dienų Aidas atvažiavo pas tėvus. Ir iškart pradėjo pokalbį.

– Aš žinau, kad Lina tau nepatiko, mama, bet aš myliu ją. Aš žinojau, kokia bus tavo reakcija, būtent todėl ir nepasakojau apie ją anksčiau,- buvo matyti, kad Aidas nuoširdžiai kalba apie savo švelnius jausmus,- mes laukiamės vaiko, vestuvės bus po mėnesio. Aš pats atvažiavau jūsų kviesti.

– Sūneli, jai juk 40+, ji tau į motinas tinka, o jos sūnus…jis juk irgi suaugęs.

– Mama, jai 38, sūnui – 9, be to, jis gyvena su tėvu, mama, nepradėk,- tarė Aidas.

Čia mama jau truputį nurimo.

– O kodėl tada atrodo kaip 40? – paklausė ji.

– Toksikozė,- įsikišo vyras,- tu prisimink save nėštumo pradžioje.

Kai Aidas išvažiavo, vyras atsisėdo arčiau žmonos ir pasakė:

– Tu priimk Liną, ji gera. Turbūt Aidas ją myli, o ji – mūsų sūnų. Kuo greičiau tu ją priimsi, tuo geriau, kitaip manyk, kad netekai sūnaus.

Ir išties, Lina pasirodė labai nebloga mergina – tai mama suprato jau per vestuves, kai per visą ceremoniją Lina ramiai sėdėjo ar stovėjo šalia Aido, nenuleisdama nuo jo akių.

Po 6 mėnesių porai gimė sveikas sūnus. Maždaug tuo pat metu Aidas pradėjo dirbti nuotoliniu būdu. Jauna šeima dažnai atvažiuodavo per išeigines pas Aido tėvus į užmiestį.

Moteris priėmė marčią kaip dukterį. Tačiau labiau už Liną ir galbūt Aidą ji mylėjo anūką, su kuriuo sėdėjo 24 valandas per parą (ji net naktimis keldavosi, kad Lina galėtų pailsėti).

You cannot copy content of this page