Labai paprastai paruošiamas tortas. Be maišymo, tešlos kočiojimo ir vos iš 3 produktų

Tai vienas skaniausių ir paprasčiausiai paruošiamų tortų. Be maišymo, tešlos kočiojimo ir vos iš 3 produktų. Torto kremą galima gaminti sviesto, grietinės, varškės ar sūrio pagrindu. Viskas labai paprasta, lengva ir skanu.

Ingredientai:
– 500 g tešlos (sluoksniuotos)
– 400 g sūrio (varškės)
– 360 g sutirštinto pieno (virto)

Instrukcijos:

1. Tortą gaminu iš sluoksniuotos mielinės ar bemielės tešlos (šiandien pas mane bemielė). Tešlą iš anksto atšildome, perdedame lakštus (pakuotėje 2 vnt) ant paviršiaus su miltais ir supjaustome plonomis juostelėmis. Gaunasi 26 juostelės ar lazdelės.

2. Tešlos juosteles dedame į formą (pas mane 2 vnt), viršų sutepame vandeniu ir pašauname į orkaitę, 180 laipsnių 15-20 min. Kai tik jie pagelsta, išimame ir ataušiname.

3. Kol tešla gaminasi, į dubenį dedame varškės sūrį ir greitai suplakame mikseriu. Porcijomis dedame virtą sutirštintą pieną ir toliau plakame.

4. Gaunasi gana tirštas, saikingai saldus ir labai skanus kremas. Man dar patinka ruošti tokį kremą iš varškės ir grietinėlės sūrio lygiomis proporcijomis plius virtas sutirštintas pienas.

5. Maistinę plėvelę sulenkiame 4-5 sluoksniais. Ant jos tepame kremą ir dedame pirmą lazdelių sluoksnį.

6. Paskui vėl kremas, lazdelės ir tęsiame. Dvi lazdeles paliekame papuošimui. Kremo gaunasi daug,todėl jo negailime, o tepame dosniai. Sutepame tortą kremu iš visų pusių.

7. Atsargiai susukame tortą į plėvelę, paskui dar apvyniojame plėvele iš visų pusių. Taip tortas greičiau persisunks ir turės gražią formą. Dedame į šaldytuvą mažiausiai 3 val.

8. Likusias 2 tešlos lazdeles susmulkiname ir pusę išberiame ant lentelės ar lėkštės. Išimame tortą iš plėvelės, dedame ant lentos ir peiliu išlyginame kremą. Viršų pabarstome trupiniais ir patiekiame.

9. Štai taip gražiai tortas atrodo perpjovus. Sluoksniuota traški tešla, švelnus ir labai aromatingas kremas iš varškės sūrio ir sutirštinto pieno – tai labai skanu!

You cannot copy content of this page