Aš atsisakiau tekėti po pažinties su sužadėtinio motina

Noriu pasidalinti savo istorija. Aš ilgai susitikinėjau su jaunuoliu. Su tėvais jis ilgą laiką manęs nepažindino, tačiau man greitai tapo aišku, kad jo santykiai su mama labai artimi.

Manęs tai nejaudino, jie visą laiką susirašinėjo, skambino vienas kitam daugybę kartų per dieną. Tačiau aš visgi tikėjausi, kad jis ne mamytės sūnelis. Po 3 metų santykių jis pasiūlė man tekėti.

Po tokio žingsnio, žinoma, atėjo laikas susipažinti su mama. Su savo sužadėtinio tėvu aš jau buvau pažįstama, kadangi jis gyvena atskirai ir jau gana seniai. Kelis kartus jis juokavo, kad anyta man teks ne iš geriausių. Bet aš nusprendžiau, kad turės įtakos jų išsiskyrimas ir ji ne taip jausmingai elgsis su sūnumi.

Su būsimąja anyta aš ėjau susipažinti per jos gimimo dieną. Aš labai jaudinausi ir ilgai ruošiausi, galvodama, ką apsirengti. Bet sužadėtinis mane pastoviai drąsino ir palaikė, bandydamas nuraminti. Ir štai pagaliau mes susitikome…

Pirmas įspūdis, kad prieš mane stovi maloni ir gera moteris. Tačiau maksimum per valandą man tapo aišku, kad ji nelabai ir gera. Be to, kad ji viską žinojo apie mūsų santykius neakivaizdžiai, net mažiausią smulkmeną, tai ji pastoviai mane menkino ir prašė neskriausti jos sūnelio.

Aš negaliu suprasti, kam jis jai pasakojo visas mūsų bendro gyvenimo detales. Pasirodė, kad jo mamos charakteris tikrai bjaurus, visą šventinę vakarienę ji mane kritikavo ir kalbėjo apie buvusią mano sužadėtinio merginą, kad ji buvo supergražuolė ir superprotinguolė. Pabaigoje ji dar pridūrė, kad geriau jau jis būtų pasirinkęs tą buvusiąją.

Man buvo labai bjauru ir įkyru ten sėdėti. Šis vakaras leido man suprasti, kad jos sūnus toks pat kaip ir ji, jis visada bus jos pusėje, o manęs nepalaikys. Todėl sekančią dieną aš pasakiau, kad už jo netekėsiu.

Jis negalėjo suprasti, kas nutiko. Todėl aš viską pasakiau kaip yra, kad negaliu bendrauti su tokiu nepakenčiamu žmogumi kaip jo mama. Jis smarkiai supyko ir ėmė rėkti ant manęs.

Tada aš ir įsitikinau, kad nusprendžiau teisingai, juk jo mama vis tiek būtų mūsų gyvenimo dalimi, o pakęsti aš jos negalėsiu. Taigi, geriau netekėti dabar, nei paskui skirtis.

You cannot copy content of this page