Jei turite katę, būtinai padėkokite jai už tai, ką ji daro jums ir jūsų namams

Daugelis galvoja, kad katės nieko neveikia, tik ėda, miega ir kniaukia. Tačiau iš tiesų šie gyvūnai atneša daug naudos savo šeimininkams ir tai vyksta energetiniame lygmenyje.

Katės labai uoliai pluša, kad pašalintų iš mūsų gyvenimo negatyvią energiją. Taip, kai kurios j iš prigimties labai tingios, bet jūs turbūt pastebėjote, kad net mažas kačiukas visada stengiasi prieiti ir paguosti, kai jūs jaučiatės prislėgti. Tai vienas iš daugelio būdų, kuriais augintiniai padeda jums išvalyti negatyvą ir įgauti harmonijos su aplinkiniu pasauliu būseną.

Žmonės nuo seno žinojo apie magišką kačių galią. Šios galios šaltinis yra neįtikėtinas jų sugebėjimas jausti nematomas materijas.
Šunys saugo mus ir būstus nuo piktavalių, o štai katės saugo erdvę ir mus pačius nuo susidūrimo su kitokio tipo nekviestais svečiais – nuo negatyvių energetinių substancijų.

Jums teko kada nors įdėmiai stebėti kačių elgesį? Mes sutinkame, kad jis gali pasirodyti keistas ir mįslingas. Palyginus su šunimis, kurie gyvybingesni ir emociškai priklausomi nuo šeimininkų, katės elgiasi daug ramiau ir santūriau.

Atrodo, kad jos pastoviai sąveikauja su kažkuo nematomu, net jei gyvena šalia jūsų. Tai vyksta todėl, kad jos turi ryšį su aukštesniais pasaulio lygmenimis – tais lygmenimis, kurie nematomi žmogaus akiai.

Galbūt jums teko pastebėti, kaip jūsų katė tupi ir žiūri į kokį nors nejudantį tašką, lyg matytų kažką, ko mes negebame įžvelgti savo regėjimu. Galbūt taip ir yra. Visata sudaryta iš įvairių rūšių energijos ir tos energijos, ar jos būtų pozityvios, ar negatyvios, visą laiką juda.

Kates lyg magnetas traukia negatyvi energija. Kuo daugiau jos susikaupia tam tikroje vietoje, tuo labiau šie gyvūnai jaučia poreikį ją sugerti ir pakeisti. Jei atkreipėte dėmesį, kad jūsų katė daugiausia laiko praleidžia tam tikrame kambaryje, žinokite – tai ne šiaip sau.
Kuo labiau atsipalaidavęs jūsų pūkuotasis numylėtinis, tuo smarkiau jis darbuojasi, suvokiate jūs tai ar ne.

Be to, katės geba saugoti žmones nuo prakeikimų, nužiūrėjimo ir panašių dalykų. Todėl reikia kuo dažniau kontaktuoti su savo augintiniu, lyg tai būtų talismanas ar apsauga, kas leis jam apsaugoti jus nuo piktos akies ir blogų aplinkinių minčių.

Tam, kad maksimaliai išnaudotumėte katės galią, būtina išmokti teisingai imti augintinį į rankas. Tai reikia daryti taip, kad jūs kaire ranka galėtumėte glostyti katės sprandą, o dešine – uodegą. Tai sukurs pilną kontaktą su kate, o taip pat suteiks galimybę visaverčiai išnaudoti jos stebuklingus gebėjimus.

Manoma, kad katės pasižymi gydomąja galia. Glostydami ar paprasčiausiai gulėdami šalia jos, jūs galėsite pilnai atsikratyti emocinio streso sunkumo.

Taigi, katė yra galingiausia priemonė supančios erdvės valymui nuo negatyvios energijos. Ir jei jūs turite katę, būtinai padėkokite jai už tai, ką ji daro jums ir jūsų namams.

You cannot copy content of this page