Aš ką tik sužinojau, kad 6 metus susitikinėju su savo biologiniu broliu

Man 30, o mano broliui 32. Vadinsiu jį vaikinu didžiąją dalį savo įrašo. Man keistas jausmas. Mane įvaikino dar mažą, tačiau nežinojau esanti įvaikinta iki pat vyresniųjų klasių. Nesijaučiau išduota, net nemanau, kad tai mane jaudina.

Myliu savo tėvus, o tėvai myli mane. Ką jaudina, kad jie ne tikri mano tėvai. Mano vaikiną irgi įvaikino ir kai mes susipažinome, tai mus siejo. Mes abu nežinojome esantys įvaikinti iki vyresniųjų klasių ir mums abiem pasisekė, mūsų šeimos buvo geros. Mūsų nemėtė iš šeimos į šeimą.

Mūsų santykiai buvo ir lieka puikūs. Mes suprantame vienas kitą iš pusės žodžio. Mus traukia vieną prie kito. Niekada nejaučiau tokios traukos, mes lyg jau buvome pažįstami. Dabar žinau, kad tai kilo jaukumo ir artumo jausmas, nes jis mano brolis.

Tikras brolis. Mes darėme viską, ką daro pora, kuri kartu jau 6 metus. Mes sakėme, kad mylime vienas kitą, mylėjomės, šventėme metines, susitikinėjome su mūsų šeimomis. Džiaugiuosi, kad mes abu nenorėjome vaikų ir kad to nenutiko. Nesinorėtų rizikuoti mažylio sveikata. Arba auginti tą, kuris žino, kad jo tėvai – brolis ir sesuo.

Aš tai sužinojau, kai mes atlikome DNR testą, kad daugiau sužinotume apie savo protėvius ir tai, kas esame iš tiesų. Užsakiau mums du testus, mes paspjaudėme į tūbelę ir išsiuntėme.

Rezultato teko laukti beveik mėnesį ir aš nekantriai laukiau, kad sužinočiau, kas gi mes tokie, tik štai tokio rezultato aš visiškai nesitikėjau. Pamačiau, kad mes brolis ir sesuo.

Aš šoke, švelniai tariant. Aš tik ką sužinojau šią informaciją, bet nepasakiau vaikinui. Labai tikiuosi, kad tai klaida, bet jei tai tiesa, tai daugelis momentų pradeda įgauti prasmę.

Mums visada sako: „Jūs tokie panašūs“ arba „Jis tavo vyriška versija“. Mus lygino dar prieš šitą testą. Mes visada iš to juokdavomės, tačiau šįryt visą rytą žiūrinėjau mūsų bendras fotografijas ir supratau, kad mes tikrai labai panašūs.

Aš visa drebu, nežinau, ką daryti. Vis dar myliu savo vaikiną/brolį ir mes kartu jau 6 m. Mes turime bendrus namus ir sutvarkytą patogų gyvenimą.

Tikiuosi, kad tas testas neteisingas ir greitai atliksiu tikrą testą, tačiau aš panikoje. Iki šiol laikau jį savo gyvenimo meile.

You cannot copy content of this page