Baltasis Metalinis Jautis: kam mums ruošia 2021 metų simbolis

Ateinančio ženklo stichija – Žemė ir šis laikas, pasak astrologų, bus ramesnis, nei 2020 metai. Ekspertai rekomenduoja ruoštis metų atėjimui iš anksto, kad įsiteiktume naujajam globėjui ir būtinai pritrauktume sėkmę. Metai žada būti įdomūs ir gausūs įvykių, o tai reiškia, atsipalaiduoti neteks.

Jaučio charakteristika pagal Rytų horoskopą
Baltasis Metalinis Jautis yra ramaus ir truputį konservatyvaus charakterio. Jis vertina darbštumą, sąžinę ir šeimos saitus. Be to, šio ženklo įtaka duoda papildomą stimulą didžiųjų troškimų išsipildymui ir tiems, kurie netinginiauja, metų globėjas būtinai padės įgyvendinti užmojus.
Metalas kalba apie tvirtumą ir patikimumą, o tai reiškia, bus vertinamos tokios charakterio savybės: tvarkingumas, kantrybė, santūrumas, atsakomybė ir protingas atsargumas.

2021 m bus laiko ne tik darbui, bet ir šeimyniniams santykiams. Baltasis Jautis vertina tuos, kurie nenusigręžia nuo artimųjų prašymų, moka rasti kompromisus ir saugo namiškius nuo negandų. Pasiseks ir tiems, kurie tikisi sukurti šeimą, o štai neištikimybės metų globėjas nepakenčia ir gali smarkiai apsunkinti gyvenimą tiems, kurie pamiršo garbę.

Ko tikėtis 2021 metais
Darbo 2021 metais bus daug ir tiems, kurie sąžiningai darbuojasi, Jautis būtinai padės pakilti karjeros laiptais, pagerinti verslą, sėkmingai investuoti santaupas ir gauti gerą apdovanojimą už atliktą darbą.

Kūrybinėje terpėje sėkmė laukia vis tų pačių darbščių žmonių, kurie naujų idėjų dėka galės pareikšti apie save ir išpopuliarėti. Kūryba, jei ji neperžengia leistinų ribų, padės įgyvendinti drąsias idėjas ir gerai uždirbti.

Finansų sferoje Jaučio įtaka irgi bus teigiama, atsisakius apgaulės, avantiūrų ir eikvojant santaupas tikrai svarbiems dalykams. Pasiseks tiems, kurie trokšta susitaupyti ar uždirbti nekilnojamam turtui, įsigyti šeimyninį automobilį ar sklypą. Finansinės galimybės išaugs pas tuos, kurie žino pinigų vertę.

Emociškai metai bus ramesni. Šurmulio ir skubėjimo reikia vengti, kad nepatektume į metų šeimininko nemalonę. Darbas, planavimas ir atidėliojimo atsisakymas bus geriausi sėkmės palydovai.

Šeimyniniai santykiai, globojami Baltojo Metalinio Jaučio, klestės, jei visi šeimos nariai nuspręs dirbti bendrai gerovei, nekeldami savo interesų aukščiau kitų. Sėkmingi metai bus ir dalykiniams susitikimams, draugiškiems santykiams ir tikrosios poros paieškoms.

Sveikatos plane metai taip pat žada būti sėkmingi, juk Jautis pasižymi puikia sveikata. Tačiau stebėti savo savijautą svarbu, kad nepraleistume besiartinančios ligos simptomų ir laiku užkirstume kelią rimtoms problemoms.

2021 metai žada būti sėkmingi, tačiau tam svarbu atsisveikinti su žalingais įpročiais ir nusiteikti aktyviam darbui. Iki naujų metų dar yra laiko, kad kaip reikiant pasiruoštume susitikimui su nauju globėju ir permainoms, kurias jis mums atneš.

You cannot copy content of this page