Bankoke atsidarė kavinė, kur lankytojus linksmina 12 korgių

Niekuo neišsiskirianti kavinė Tailande nelauktai įgavo didelį populiarumą. Viskas prasidėjo nuo to, kad pas šeimininkės korgio veislės kalę atsirado šuniukų. Savininkė nusprendė juos pasilikti sau ir savo nustebimui pastebėjo, kad kavinės lankytojams labai patinka bendrauti su gyvūnais.

Ji sugalvojo įstaigai naują pavadinimą – „Korgiai sode“.
Dabar kavinėje gyvena 12 žavių korgių vienas už kitą įdomesniais vardais: Din, Kvin, Porkchop, Pumpkin, Salmon, Bin, Bon, Babycorn, Blossom, Bluebell, Barley ir Battecap.

Valų korgių pembrokų veislei jau daugiau nei 3000 metų.

Šie piemenų šunys primena mažus aviganius. Gyvūnų gimtinė – britų Velsas. Korgiai – pripažinti Anglijos karalienės Elžbietos Antrosios numylėtiniai. Tailande ši veislė tapo populiari dėka draugiško šunų būdo.

Kavinės šeimininkė Tančanok Kanavong sako, kad net nemanė naudoti šunų pelnui gauti. Esmė tame, kad nepaisant didelio noro, daugelis tajų neturi galimybės laikyti naminio gyvūno – Bankoke tam pernelyg daug kliūčių.

Dėl šios priežasties lankytojai pasiruošę mokėti 11 dolerių per valandą už galimybę praleisti laiką bendraujant su linksmais pūkuotais šunimis. Žmonės dievina žaisti su šunimis prie kavos ar arbatos puodelio.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page