Didžiausių klubų Šiaurės Afrikoje savininkė susitikinėja su dukart mažesniu vaikinu

Eudoksi Jao – ne visai įprasta mergina. Ji yra didžiausių klubų visoje Šiaurės Afrikoje savininkė. Ir neseniai ji pradėjo susitikinėti su ne mažiau nestandartišku vaikinu, kuris mažesnis du kartus.

Be to, Jao absoliučiai įsitikinusi, kad dydis neturi jokios reikšmės. Tuo labiau, jos vaikinas greitai gali tapti prezidentu.

Eudoksi gyvena Dramblio Kaulo Krante, ir ją žino ne tik tėvynėje, bet ir visoje Afrikoje. Svarbiausia priežastis – išskirtiniai ir labai platūs merginos klubai, kurių apimtis viršija pusantro metro. Už tokią ypatybę Jao dažnai vadina „afrikietiškaja Kardašian“.

Unikali ypatybė visiškai netrukdo Eudoksi gyventi, o atvirkščiai – padeda. Jai nėra sunkumų renkantis drabužius ir įsigyjant aptemptus rūbus, nebijant išryškinti pastebimiausios kūno dalies.

Jao dirba plus-size kategorijos modeliu, dažnai dalyvauja įvairiuose telešou, dalijasi savo gyvenimo detalėmis ir neblogai uždirba.

Vasaros pabaigoje žiniasklaida atkreipė dėmesį į asmeninį modelio gyvenimą: Eudoksi susirado vaikiną – Gvinėjos reperį Grand Pi (Musa Sandian Kaba).

Vaikino išvaizda nestandartinė ir nedidelis ūgis, tačiau tai neglumina poros.

Bendrose nuotraukose Grand Pi atrodo dvigubai, o gal ir trigubai mažesnis už savo prabangią išrinktąją Eudoksi. Bet jie abu nekreipia dėmesio į gabaritų skirtumus ir yra įsitikinę, kad dydžių skirtumai visiškai nieko nereiškia ir niekaip netrukdo bendrai laimei ir meilei.

Jao socialiniuose tinkluose dažnai publikuoja nuotraukas su vaikinu ir kartais nukrypsta į santykių detales, prisipažindama, kad Grand Pi dažnokai suteikia progų pavydėti.

Taip, jis reguliariai bučiuoja gerbėjas į lūpas, nors ruošiasi vesti Eudoksi ir prisipažįsta jai meilėje. Mergina būgštauja, kad toks vaikino elgesys gali nepatikti jos tėvams ir sutrukdyti įteisinti santuoką.

Jao tiki šviesia ateitimi ir nusiteikusi ryžtingai, juk jos vaikinas ruošiasi dalyvauti Gvinėjos prezidento rinkimuose. O kol kas įsimylėjėliai mėgaujasi vienas kitu ir dalijasi savo laime su gerbėjais.

You cannot copy content of this page