Ši foto išgarsėjo visame internete! Visi galvojo, kad jam skubiai reikia gydytojo, o pasirodė visiškai kitaip…

Galbūt jūs jau matėte šią foto anksčiau. Ji spėjo išgarsėti internete. Daugelis manė, kad ji padirbta. Tačiau ne, foto tikra. Ir joje visiškai ne nelaimingas girtuoklis, paskendęs baloje.

Šis žmogus vardu Jimmie Cox, jam 23 metai. Jis gyvena Granberio mieste Teksaso valstijoje. Ir visas pasaulis dabar žino jį kaip sąžiningiausią santechniką pasaulyje.

Kol Džimis baugino savo išvaizda keletą praeivių, vietos gyventoja Andrea Adams padarė šią foto. Ji tiesiog negalėjo neparodyti visam pasauliui, su kokiu atsidavimu jaunas santechnikas taisė vamzdį šalia jos namo. Dėka to, kad vaikinas nepabūgo stačia galva nerti į balą, jis sugebėjo užtaisyti srovę, kuri būtų užtvindžiusi pusę rajono.

Po to apie santechniką prakalbo televizijoje. Net kompanija, gaminanti džinsus, su kuriais buvo vaikinas tą dieną, pasistengė nusičiupti truputį jo šlovės ir pasiūlė Džimiui visus metus nemokamai rinktis drabužius firminėse parduotuvėse. Žmonės iš viso pasaulio rašo jam, kad išreikštų savo susižavėjimą.

Pats vaikinas, žinoma, dėkoja už gerus žodžius, tačiau tikina, kad tiesiog dirbo savo darbą, kaip ir kasdien. Tikėsimės, kad jo vyresnybė irgi panorės išreikšti savo susižavėjimą, tačiau ne komentarais, o solidžia premija.

You cannot copy content of this page