Dingusią mergaitę ištisas 17 valandų saugojo senas aklas šuo

Eilinis patvirtinimas tam, kad herojaus statusą gali gauti ne tik žmogus. 17-metis šuo vardu Maksas Australijoje išgelbėjo paklydusią mergaitę. Senas šuo buvo absoliučiai kurčias ir pusiau aklas.

Viskas prasidėjo balandžio 20, kai mergaitė Aurora nusprendė pasivaikščioti, ko pasekoje nutolo nuo namų 2 km ir paklydo. Jau vakarėjant savanoriai ėmė naršyti aplinkines kalvas ir miškus, tačiau vaiko pėdsakų nerado. Situaciją apsunkino tai, kad visą dieną lijo lietus, o į vakarą ėmė kristi temperatūra.

Mergaitė išėjo pasivaikščioti tik su šortais ir marškinėliais, todėl vaikui kilo persišaldymo rizika. Savanoriai ir vietos policija 15 valandų ieškojo Auroros. Ir štai paryčiais Leiza Benet, mergaitės močiutė, kuri taip pat buvo savanorė, pamatė šunį Maksą, kuris ją kažkur vedė. Galiausiai pasirodė, kad ištikimas šuo atvedė moterį pas anūkę.

Aurorą rado ant vienos iš kalvų, ji buvo gyva ir sveika. Mergaitės pradėjo ieškoti penktadienį 15:00, ji buvo rasta šeštadienį 8:00, visą tą laiką šalia jos buvo šuo, ramindamas ir šildydamas vaiką. Policijoje pranešė, kad mergaitė išsigelbėjo nuo šalčio glausdamasi prie Makso.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page