Čekijoje į pasaulį atėjo vaikai, kurie gimsta kartą per 500 metų!

Toks įvykis nutinka vos vieną kartą per kelis šimtmečius.

Dvynių gimimas – tai visada jaudinantis įvykis tiek tėvams, tiek medikams. Tačiau viename nedideliame Čekijos miestelyje nutiko neįprastas įvykis, kuris atsitinka vos vieną kartą per kelis šimtmečius.

Aleksandra Kinova, sužinojusi, kad laukiasi, buvo neapsakomai laiminga dėl tokios naujienos.

Nėštumas tęsėsi puikiai, juk mergina buvo jauna ir sveika.

Saša į savo padėtį žvelgė švelniai ir atsakingai, ir pirmojo ultragarso tyrimo metu sužinojusi, kad po jos širdimi ne vienas mažylis, ramiai atsižvelgė į šią naujieną.

Kadangi jų šeimoje jau buvo dvynių, jie su vyru tik džiaugėsi, kad taps iškart dviejų mažylių tėvais.

Tačiau, kaip pasirodė, toliau jų laukė ir kitos naujienos. Kai nėštumas tapo didesnis, gydytojai pamatė, kad moteris turės 4 vaikus! Bet ir čia Aleksandra išliko rami, nepradėjo pergyventi, o nusprendė dar rimčiau ir kruopščiau ruoštis gimdymui.

Mergina lankėsi visose planinėse apžiūrose. Ir kartą viename tokių seansų pasirodė dar kai kas nenumatyto! Daktarai suskaičiavo jau 5 mažylius. Mergina negalėjo susilaikyti ir apsiverkė. Visai ne iš išgąsčio, o atvirkščiai, iš laimės. Juk ne kiekvieną moterį Visata pasirenka tokiai misijai – penketukas gimsta vos vieną kartą per kelis šimtmečius.

Artėjančiam susitikimui su mažyliais ruošėsi labai kruopščiai, tiek būsimi daugiavaikiai tėvai, tiek ligoninės personalas. Gydytojai iš kitų Čekijos miestų specialiai atvažiavo į ligoninę, kad pažiūrėtų į šio stebuklo gimimą.

Šių mažylių atėjimo į pasaulį laukė visa šalis, juk pagal statistiką, vedamą nuo 1949 m, tokio atvejo nebuvo užfiksuota. Aleksandrai ir jos vyrui gimė 4 sūneliai ir 1 dukrelė.

Vaikus pavadino skambiais vardais – Danielis, Maiklas, Martinas, Aleksas ir Tereza.

O dar naujai iškepti daugiavaikiai tėvai gavo daugybę sveikinimų ir dovanų, tiek nuo vietinių Čekijos gyventojų, tiek nuo valstybės.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page