Ką turi ir ko neturi daryti 40-metė moteris? 8 taisyklės keturiasdešimt metėms

Ką turi ir ko neturi daryti 40-metė moteris? Jei jūs turite sąrašą, tai patariame pažvelgti į mūsiškį. Galbūt kažką pridėsite, o galbūt išbrauksite!

1. Jūsų amžius – tai tik skaičiai. Jūs pasenote pagal skaičius, bet ne pagal pojūčius – juk tai jau priklauso nuo Jūsų! Drąsiai sakykite savo amžių. Tokių dalykų nereikia laikyti paslaptyje, kaip Jūs tai manote.

2. Neleiskite vyrams būti nemandagiems ar įžūliems su Jumis. Jūs jau turite tam tikrą patirtį už savo nugaros ir neturite pateisinti absoliučiai visko!

3. Vaikai – Jūsų atrama. Ypač paaugę vaikai! Jie gali padėti ir palaikyti Jus – tai nuostabu. Neatsisakykite to, juk jie nori būti Jums naudingi.

4. Jūs moteris verta geriausio! Pamatėte dailius nėriniuotus apatinius – imkite ir nesigailėkite to. Nesvarbu, kiek kainuoja, jeigu Jūs džiaugsitės dėvėdama juos.

5. Praeities nesugrąžinsi, reiškia neverta dėl to liūdėti ir galvoti. Gyvenkite Jūsų dabartimi.

6. Jūsų kūnas išgyveno daug – vaikų gimimą, kai kurias ligas, raukšles ir t.t. Tai nuostabus Jūsų moteriškas kūnas! Kam gėdytis to, kas patyrė tiek išgyvenimų.

7. Žmonės, su kuriais jums nesinori gaišti laiko – neverti Jūsų dėmesio! Vykite juos! Vietoj to skambinkite draugams ir susitikite su jais!

8. Ir svarbiausia – Jūs turite būti laiminga! Jūs privalote padaryti viską, kas Jūsų jėgoms, kad taptumėte laiminga!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page