Mokytoja taip pasiilgo savo vaikų, kad numezgė 23 savo mokinius

Ingebroga van der Duin gyvena Nyderlanduose ir dirba Harlemo miesto pradinėje mokykloje. Per kelis mėnesius iki karantino mokytoja labai pamilo savo pirmokėlius. Tačiau pastaruosius du mėnesius , kaip ir kiti jos kolegos, Ingeborga priversta mokyti savo klasę nuotoliniu būdu. Sėdėdama karantine, van der Duin pasiilgo vaikų.

„Mokykla ištuštėjo be mokinių. Ir man pasidarė liūdna“,- prisipažįsta ji. Per karantiną Ingeborgai kilo puiki idėja: ji nusprendė numegzti mažas lėlytes, kurios atrodo kaip 23 jos mokiniai.

Kiekvienai lėlei van der Duin išeidavo po 3-4 valandas. Žaislų ūgis – 10 cm. Berniukus ji aprengė tamsiomis spalvomis, mergaites – ryškiomis. Visi išėjo labai panašūs į mokinius. Didesniam panašumui moteris nepamiršo ir tokių detalių, kaip akiniai, kaspinėliai ar strazdanos.

Neseniai vaikučiai trumpam grįžo į mokyklą, kad pasiimtų savo daiktus. Ir kiekvieno Ingeborgos mokinio laukė siurprizas – žaisliukas. Tiesa, mažyliams kilo klausimas, o kurgi pačios mokytojos žaisliukas. Todėl van der Duin numezgė ir save.
Ingeborga pasakoja, kad ši idėja visiems labai patiko ir sekančiais metais ji darys tokius pat žaisliukus kitai savo pirmokėlių klasei.

You cannot copy content of this page