Vaikinas padovanojo mylimajai kačiuką. O ant jo medaliono buvo užrašas, nuo kurio merginos širdis suvirpėjo

Vienintelis, apie ką penkerius metus svajojo Briena Džanfrančesko, buvo mažas kačiukas. „Karštas noras įsigyti augintinį nedavė man ramybės!“- prisipažįsta mergina…

Briena dažnai lankė prieglaudas, kad pažaistų su katėmis ir kačiukais. Ji visiškai nemeluoja sakydama, kad svajojo apie murklį daug metų.

Tai kodėl gi mergina neįsigijo kačiuko visą tą laiką? Esmė tame, kad jos namuose gyvena du šunys, o pati Briena mokosi universitete, todėl ji turėjo labai mažai laiko. Ji galvojo pirma baigti mokslus, o jau paskui įsigyti kačiuką.
Brienos širdies draugas Rigo puikiai žinojo, kad jo mylimoji tiesiog apsėsta minties apie kačiuką. Ir gruodį jis nusprendė, kad ji laukė pakankamai ilgai…

Vaikinas sugalvojo, kaip nustebinti Brieną, o tuo pačiu „įvaikinimą“ padaryti įsimintiną. Jam labai patiko du dryžuoti kačiukai vienoje iš svetainių, skirtų kačių gelbėjimui. Rigo įkalbėjo mylimąją paduoti paraišką „įvaikinimui“. Kaip bebūtų keista, abu kačiukai pasirodė jau užimti.

Susikrimtusi Briena pagalvojo, kad jai nelemta turėti augintinio, tačiau ji nenumanė, kad viskas ėjo pagal planą, kurį sugalvojo jos vaikinas!

Praėjo kelios savaitės. Kartą Rigo netikėtai grįžo iš darbo, laikydamas rankose transportavimo krepšį. Kai tik jis įėjo pro duris, Briena sutriko. Ji paklausė vaikino, kas jo rankose, į ką jis šypsodamasis atsakė: „Atėjo laikas susitikti su Ari!“

Mergina iškart pažino vieną iš kačiukų, kurio jai nepavyko „įsivaikinti“ mėnesio pradžioje. Bet tai buvo ne vienintelis siurprizas!
Po 5 minučių Rigo paklausė Brienos, ar ji nenori paskaityti, kas parašyta ant mažylio antkaklio. Mergina sučiupo Ari, apsuko medalioną ant jo kaklo ir pamatė žodžius, nuo kurių jai viskas apmirė viduje: „Tu tekėsi už mano tėčio?“ Štai toks neįprastas rankos ir širdies siūlymas dalyvaujant kačiukui.

Kai Briena atsisuko, Rigo jau klūpėjo ant kelio, laikydamas sužadėtuvių žiedą. Žinoma, mergina sutiko!
Įsimylėjėliai neįsivaizduoja gyvenimo be Ari, laikydami jį savo talismanu. Tai smalsus ir drąsus kačiukas, kuris visada stengiasi būti šalia šeimininkų.

You cannot copy content of this page