Po operacijos Čarlis, pasidarė liūdnas ir nustojo džiaugtis gyvenimu. Tada šeimininkai aptarė susiklosčiusią situaciją ir nusprendė padovanoti savo numylėtiniui draugą

Auksaspalvis retriveris turi savo vedlį. Jiedu – puikūs draugai ir kompanionai.

11-metis amerikiečių sutuoktinių Adamo ir Čelsi augintinis  susirgo. Auksaspalvių retriverių veislės šuniui nustatė glaukomą, dėl kurios teko pašalinti abi akis.

Ir po operacijos Čarlis, kuris visada buvo judrus ir linksmas, pasidarė liūdnas ir nustojo džiaugtis gyvenimu.

Tada šeimininkai aptarė susiklosčiusią situaciją ir nusprendė padovanoti savo numylėtiniui draugą. Jie įsigijo kitą auksaspalvį retriverį – 4 mėnesių Maveriką. Iš pradžių Čarlis naująjį gyventoją priėmė nelabai svetingai, bet jau po poros savaičių suprato, kad šis mažylis visai neblogas. Pagyvenęs šuo įgavo naują gyvenimą.

Maverikas lyg suprato, kad jo vaidmuo ypatingas. Šuo matė, kad jo suaugęs draugas Čarlis negali daryti visko, ką daro kiti paprasti šunys. Ir tada Maverikas nusprendė padėti vyresniajam bičiuliui. Kai šis pamesdavo savo žaislus, visada pasiruošęs ateiti į pagalbą draugas atnešdavo juos. O pasivaikščiojimų metu Maverikas net laikydavo Čarlį už pavadėlio, kad šis neatsiliktų ir nepasimestų.

Šios draugų poros gyvenimo momentai užfiksuoti daugybėje fotografijų. Šeimininkai nusprendė savo augintiniams sukurti Instagram paskyrą, kurioje publikavo pačias ryškiausias ir linksmiausias nuotraukas.

Deja, tais metais Čarlio nebeliko. Tačiau Adamas ir Čelsi jo atminimui toliau publikavo archyvines nuotraukas. Dabar dviejų artimų draugų puslapį stebi apie 144 tūkstančiai žmonių.

Ne taip seniai sutuoktiniams gimė sūnus. Ir dabar Čarlio ir Maveriko paskyroje pasirodo bendros jauno retriverio ir jo naujojo mažo draugo nuotraukos.

O sekėjai džiugiai stebi šią draugystę ir stebisi, kokie protingi ir atsidavę gali būti gyvūnai.

You cannot copy content of this page