Du amerikiečių veteranai šiemet tapo abiturientais

Antrojo pasaulinio karo veteranas Džo Perikone ir Korėjos karo veteranas Bilas Viljamas Arnoldas Kredokas atėjo į vidurinės mokyklos baigimo ceremoniją gegužės 25. Abiems vyriškiams anksti teko išeiti iš mokyklos,kad įstotų į armiją ir jie nuėjo nemažą kelią, kad prisijungtų prie abiturientų šiemet.

Džo Perikone
Džo Perikone, 95 metų, mokėsi Hilsboro vidurinėje mokykloje Tampėje, Floridoje, kai jį pakvietė tarnauti JAV armijoje 1943 metais. Jis papasakojo, kad sugebėjo gauti atestatą, bet neturėjo galimybės nueiti į išleistuves.
Praėjus daugiau nei 70 metų jo anūkas, teisėjas Tomas Palermo susitarė su mokykla, kad organizuotų savo seneliui išėjimą į visuomenę su 2019 m abiturientų klase. Perikone buvo pagerbtas už tarnybą ceremonijoje ir pirmas kirto sceną.

Bilas Viljamas Arnoldas Kredokas
16 metų Bilas Viljamas Arnoldas Kredokas įstojo į tarnybą karinėse oro pajėgose ir paliko savanorių mokyklą Čerčhile (Tenesio valstija) nebaigęs jos. Po to Kredokas, kuriam dabar 85 metai, įstojo į švietimo organizaciją, kuri tuomet vadinosi Sains Hilo vidurine mokykla ir būtų ją baigęs 1953 m. Tačiau vietoj to jis tarnavo Korėjos karo metu.
Veteranas papasakojo, kad jis irgi gavo atestatą, bet nebuvo išleistuvėse. Dabar, po 66 metų, jis įgyvendino šią svajonę. Kredokas taip pat davė abiturientams labai svarbų patarimą.
„Mokykitės nuoširdžiai, stenkitės ir mokykitės visko, ko tik galite. Gaukite geriausią išsilavinimą, kokį tik galite gauti“.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page