Aš noriu jums papasakoti savo mamos, kuri ištekėjo 48-erių, turėdama 4 vaikus, gyvenimo istoriją…

Aš noriu jums papasakoti savo mamos, kuri ištekėjo 48-erių, turėdama 4 vaikus, gyvenimo istoriją.

Jūs žinote, ji ėmė mąstyti apie palikuonis, kai jai buvo jau per 30. Ji pagimdė mane būdama 33-jų.

Tėtės ji niekada neprašė pagalbos. Mumis ji užsiėmė viena. Tėvas dirbo, ji prižiūrėjo mus.

Po 2 metų ji pagimdė trynukus.

Kartą tėtis prabilo apie tai, kad nori pirkti didesnį butą. Mama labai nudžiugo. Ji to laukė jau ilgą laiką. Jie pardavė mūsų butą, kad pridėję pinigų nupirktų kažką didesnio, bet po to atėjo tik nusivylimas: tėvas dingo kartu su pinigais. Kaip paskui paaiškėjo, jis išėjo pas meilužę.

Mamai liko vieno kambario butas iš tėvų. Mes persikėlėme ten. Būstas buvo mažas, vis stigo vietos, pinigų, maisto…

Gyvenimas žymiai palengvėjo, kai broliukai pradėjo lankyti darželį. Darželyje visi manė, kad mano mama – mano broliukų močiutė. Ji atrodė žymiai vyresnė nei buvo dėl amžinų rūpesčių ir nuovargio.

O per visą tą laiką tėvas ir jo giminė net neatkreipė į mus dėmesio, nepasidomėjo, kaip mes, ką mes, kur mes…Mus tiesiog išbraukė iš gyvenimo…

Kartą mes visa šeima išėjome pasivaikščioti į parką. Mama sėdėjo ant suoliuko, kol aš žaidžiau su broliais. Ir čia prie jos priėjo vyriškis.

– Kodėl liūdite, gražuole?

– Ko jums reikia iš manęs?

– Ar galima su jumis susipažinti? Ar jūs turite vyrą?

– Aš neturiu vyro, bet aš turiu 4 vaikus…

Ji atsistojo ir nuėjo pas brolius.

Sekantį kartą jis vėl buvo parke. Vėl pabandė pradėti pokalbį, susipažinti, bet vėl nepavyko. Keletas bandymų – ir jam visgi pavyko įtikinti mamą.

Jie nuėjo į pasimatymą, ėmė susitikinėti, o po kelių mėnesių jis pasipiršo mamai. Praėjo jau 10 metų, kaip jie su mama laimingi kartu!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page