Šią merginą užpuolė du vyrai, tačiau ją išgelbėjo valkataujantis šuo…

Klastingas gyvenimas paruošė Džordžijai Bredli nemalonų siurprizą. Tai nutiko poilsiaujant. Vykdama į Kretą, mergina negalėjo nė pagalvoti, kad ten jos laukia tikras košmaras.

Jauna gražuolė ramiai ilsėjosi pliaže, kai netikėtai prie jos priėjo du nepažįstamieji. Vyriškiai pasiūlė merginai eiti su jais išgerti, tačiau Džordžija atsisakė jų kompanijos. Tai išgirdę, jie ėmė tempti merginą jėga.

Į vargšės šauksmus greitai atbėgo valkataujantis šuo, kuris tuo metu buvo visai netoli pliažo. Jis ėmė loti ir kandžioti piktadarius, kurie tuoj pat leidosi bėgti nuo tokio įniršusio gyvūno.

Atrodo,čia reikėtų pradėti kalbėti apie laimingą istorijos finalą, bet tai dar ne pabaiga!

Foto jūs matote tą pačią Pipiriukę, kuri padėjo Džordžijai Bredli.

Mergina buvo labai dėkinga šuniui, tačiau atėjo laikas grįžti namo. Bredli niekaip negalėjo pamiršti savo gelbėtojos, todėl greitai grįžo atgal ir nuėjo į tą patį pliažą, kad surastų narsų gyvūną.

Merginai iš pradžių teko užsiimti kai kurių dokumentų forminimu, po ko ji pasiėmė Pipiriukę namo. Tačiau Džordžijos laukė dar vienas, šįkart malonus siurprizas.

Pasirodė, kad Pipiriukė nėščia! Praėjus 7 dienoms po kelionės ji padovanojo naujajai šeimininkei 6 mielus šuniukus!

Ši istorija primena mums, kad gyvenime visgi vyksta stebuklai. Tegu maži, bet labai labai jausmingi. Ir kad juos pastebėtumėte, paprasčiausiai reikia būti truputėlį geresniam.

You cannot copy content of this page