Katė neleido man išvažiuoti iš namų, lyg kažką jausdama…

Vieną dieną man reikėjo išvykti su reikalais kelioms dienoms. Paprašiau mamos, kad prižiūrėtų mano numylėtinę katę Milką.

Bet išvykimo dieną katė elgėsi labai labai keistai. Ji lakstė po visą butą, o kai aš ėmiau dėtis daiktus, mano katytė painiojosi man po kojomis ir pastoviai man trukdė. Kelioninis krepšys jau buvo sukrautas ir aš laukiau taksi, kuris turėjo mane nuvežti į autobusų stotį. Prieš išeidama aš atsisveikinau su mama ir norėjau atsisveikinimui pabučiuoti savo katę, bet jos niekur nebuvo.

Atvažiavus į stotį mano krepšys pradėjo judėti.
Pasirodo, Milka visą laiką tupėjo ten.

Aš nežinojau, ką daryti su kate – negalėjau jos pasiimti kartu į tą kelionę. Bet paskui visgi ryžausi pasiimti katę su savimi į autobuso saloną. Bet ten Milka kniaukdama ėmė lakstyti. Visi bandė sugauti nenuoramą katę, bet nesėkmingai. Be to, vairuotojas negalėjo važiuoti, kol autobuse dėjosi tai. Autobuso keleiviai jau buvo labai pikti. Juk jie irgi skubėjo savo reikalais. Dėl tokios nemalonios situacijos man buvo labai nepatogu prieš žmones.

Praėjo kiek laiko ir katė nurimo. Aš išlipau su ja laukan ir ėmiau laukti mamos. Mano mama labai greit atvažiavo ir pasiėmė neklaužadą Milką.

Autobusas galų gale pajudėjo. Bet čia vairuotojui pranešė siaubingą naujieną: tiltas, kuriuo turėjome važiuoti, įgriuvo. Dabar jam reikėjo važiuoti kitu keliu. O nuostabiausia, kad tai nutiko tuo metu, kai katė bėgiojo autobuso salone.

Panašu, mano Milka pajuto, kad man gali nutikti kažkokia bėda ir bandė mane apsaugoti.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page