Geras meilužis – tai visų pirma tas, kuriam viskas tvarkoje su galva ir tik paskui su potencija

„Nemokėti pamaloninti moters – blogiau, nei nemokėti rašyti“ – Džakomo Kazanova.

Mano gera pažįstama, 3 vaikų mama, netikėtai įsimylėjo. Ji susipažino su juo viename garsiame spektaklyje apie meilę ir seksą ir tarp jų įsižiebė kibirkštis. Jauni žmonės apsikeitė kontaktais ir prasidėjo svaiginantis romanas. Jis dovanojo stilingas puokštes, surištas iš rečiausių vėdrynų, ir kūrė meilės traktatus.

Dovanojo permatomas kelnaites ir sausainius „Kamasutra“. Erotinių Khadžuraho šventyklų foto ir juodai baltas retro atvirutes, kur garbanotos damos sunkiomis krūtinėmis gulinėjo ant šilkinių paklodžių. Žadėjo valandų valandas bučiuoti pečius ir kulkšnis. Masažuoti kūną specialiu geliu. Parodyti ryškiausią žvaigždę Eridano žvaigždyne.

Po dviejų mėnesių gundančios apsupties moteris pasidavė ir galiausiai buvo paskirta diena X. Jis išnuomojo butą ir pasirūpino rožių žiedlapių skonio šampanu. Apelsinais, mangais ir jaunu čederiu. Tik kai reikalas pasiekė svarbiausią, viskas įvyko kaip pas vienaląstes klumpeles.

Jis pabučiavo ją į lūpas, papūtė į bambą ir akimirksniu ėmėsi deserto. Ji nespėjo atsikvošėti, kai jaunuolis suriko pergalės šūksnį, pašoko iš lovos, liesu užpakaliu sušoko mumbo-jumbo šokį, nėrė į vonią ir iš ten išėjo jau su paradine uniforma. Beprotybę lyg ranka nuėmė.

Antrajai damai gavosi visiškai atvirkščiai. Moteris buvo seniai išsiskyrusi ir gyveno su sūnumi – studentu. Kelis metus darbe jai meilinosi viršininkas – įdomus 50-metis vyriškis, primenantis Paolo Coelho. Šefas nešiojo stilingą barzdelę ir stilingus švarkus su odinėmis detalėmis. Aitriai kvepėjo, praktikavo jogą ir daug keliavo. Kalbėjo mažai ir niekada neperžengė ribos.

Neseniai jie visa kompanija šventė kovo 8. Jis visoms moterims padovanojo kuponus į SPA saloną, išpilstė į taures Maderą ir pavaišino saldumynais. Pakėlė tostą, o vakarėlio pabaigoje pasikvietė ją pas save. Ji kažkodėl sutiko.

Grįžo namo vėlyvą rytą. Susijaudinusi, numyluota, laiminga. Pasirodė, kad jie visą naktį mylėjosi ir šefas užvedė ją lyg seną ir retą muzikinę dėžutę. Privedė iki būsenos, kuri tiesiog kvietė ryžtingesniems veiksmams, o paskui ji pirmąkart gyvenime rėkė, dviejose vietose suplėšiusi paklodę.

Taigi, geras meilužis – tai pirmiausia tas, pas kurį viskas tvarkoje su galva ir tik paskui su potencija. Jis neįsiskverbia į šaltą moterį lygiai taip pat, kaip nesėda į mašiną, nakvojusią 20 laipsnių šaltyje ir nestartuoja su ja 100 km/h greičiu. Suvokia, kad neįmanoma lyginti šaltu lygintuvu ir virti kavos neįjungus viryklės.

You cannot copy content of this page