Geri kaimynai suremontavo ir nudažė pensininkės mokytojos namą

Pagyvenusiai mokytojai Anai Glensi iš Naujojo Džersio grėsė solidi bauda iš valdžios. Dėl to kaltas jos namas ir sklypas: statinys ir teritorija aplink buvo apleisti, o šeimininkė neturėjo lėšų, kad grąžintų jiems tinkamą išvaizdą.

Ana daug metų išdirbo mokykloje, o dabar yra užtarnautame poilsyje. Moters pensijos neužtenka, kad suremontuotų namą ir sutvarkytų sklypą.

Pagal vietinį įstatymą, namams, kurie gadina išorinį gatvės vaizdą, skiriama bauda. Anos Glensi nuosavybė seniai pritraukė valdžios dėmesį. Deja, Ana neturi giminaičių, kurie galėtų jai padėti, o draugų mažai bendraujanti mokytoja neužgyveno.

Į pagalbą atėjo sutuoktinių pora iš kaimyninio namo. Kristina Polemus seniai atkreipė dėmesį į vienišą moterį, kurios namas buvo apleistas. Ji ne kartą siūlė pagalbą, tačiau gaudavo neigiamą atsakymą. Kai situacija tapo kritiška, Kristina pakvietė savo vyrą Adamą ir jie ėmėsi reikalo.

Kristina ir Adamas nuoširdžiai ėmėsi kaimynės namo remonto. Jie praleisdavo sklype visas vasaros išeigines. Dar daugiau, jie pasikvietė draugus ir giminaičius, ir darbų tempas pagreitėjo!

Artėjant rugsėjui Anos namas persimainė: jį apmušė naujomis lentomis, pataisė langus ir verandą, o sklype sutvarkė žolyną ir medžius.

Kaimynų pagalba išėjo į naudą ne tik Anos namui, bet ir jai pačiai. Moteris lyg atitirpo ir užmezgė kontaktą su savo pagalbininkais.

Kai valdžios atstovai atėjo patikrinti išorinio Glensi namo vaizdo, tiesiog nepažino jo. Baudą atšaukė, o Ana namuose dabar dažnai geria arbatą su naujaisiais draugais.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page