Graduotas kare su apimtimi viršugalvyje

Neatsiejamu daugelio kirpimų elementu taps gradavimas. Kare ne išimtis. Gradavimas kombinuojant su apimtimi sukuria puikų šukuosenos variantą. Tai yra klasikinio kare ir kaskados derinys. Ilgį jūs renkatės pačios. Ji gali siekti tik smakrą, o gali ir pečius.

Gradavimas atliekamas specialios technikos pagalba. Ypatingas dėmesys, žinoma, skiriamas viršugalviui. Ant jo sruogos visai trumpos, kas vizualiai suteikia apimtį. Graduoti kirpimai šiandien madingi. Taigi, apžvelkime, kokie yra tokio kare ir klasikinio skirtumai. Šiuo atveju juos vienija apimtis. Tačiau graduotas kare turi sekančius skiriamuosius požymius.

– Trumpinti plaukai viršugalvyje ir pakaušyje;
– Priekinių sruogų formavimas „dantukų“ pavidalu;
– Kirpimas formuojamas „laipteliais“.

Gradavimo ypatybė yra jos variantų gausa. Jis gali būti tolygus arba staigus. Tolygūs perėjimai harmoningi ir minkšti. Staigūs perėjimai suteikia įvaizdžiui daugiau drąsos. Kartais jų pagalba galima sukurti įžūlų įvaizdį. Bet kokiu atveju jie nenusileidžia vienas kitam ir atrodo vienodai efektingai.

Kare, suteikiantis apimties viršugalvyje – labai įdomus ir patrauklus šukuosenos variantas. Jo sugebėjimas slėpti smulkius trūkumus išvaduos daugelį damų. Graduotas ar ne, su kirpčiais ar be jų – idealų kare rinktis tik jums.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

You cannot copy content of this page