Kaip gyvena vienintelis uždraustoje Černobylio zonoje gimęs vaikas

Studentė Maša išoriškai niekuo nesiskiria nuo savo bendraamžių. Bet tuo pačiu tai unikali mergina. Ji atėjo į pasaulį 1999 metais.

Beveik visą gyvenimą mergina pragyveno kaime Kijevo srityje. Tik štai randasi jis uždraustoje 30 kilometrų zonoje.


Marija Vedernikova – vienintelis vaikas, kuris išaugo netoli Černobylio AE po 1986 metų avarijos.

Jos šeima 8 žmonėms gavo 36 kvadratinių metrų būstą. Todėl merginos motina ir tėvas praėjus keliems metams po katastrofos grįžo gyventi į Černobylį, netoli nuo 4-ojo energobloko.

Pirmuosius kelis nėštumo mėnesius Lidija, Mašos mama, galvojo kad jai susidarė auglys. Be to, taip sakė vietinis gydytojas. O pačiai Lidijai tuo metu buvo 46 metai. Ji net nemanė, kad gali pagimdyti. Tiesa, po kelių mėnesių tapo aiški suapvalėjusio pilvo priežastis.

Kai Kijevo valdžia sužinojo, kad Černobylio zonoje gimė vaikas, tai vietoj to, kad perkraustytų šeimą, pabandė atimti mergaitę. Tėvai nesutiko išsiskirti su dukra, nepaisant to, kad juos kaltino „dukros žudymu“.

Bet Maša išaugo visiškai sveika mergina.

Ji valgė žuvį, kurią tėvas gaudė vietiniame vandens telkinyje, ir gėrė vietinių karvių pieną. Pati mergina sako, kad su ja viskas tvarkoje. Ji spėja ne tik mokytis, bet ir dirbti.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page