Greitas užkandinis suši tortas

Ingredientai:

– nori lapas 1 vnt

– agurkai 2 vnt

– ryžiai 1 stiklinė

– vanduo 350 g

– grietinėlės sūris 120 g

– cukrus 10 g

– lašiša 200 g

– actas 20 ml

– sojos padažas 50 g

Paruošimas:

– Išvirkite ryžius pasūdytame vandenyje kol bus gatavi, permaišykite su ryžių actu, cukrumi ir ataušinkite. Jei jūs neturite ryžių acto, tai jį galima pakeisti mišiniu iš 1 valgomojo šaukšto paprasto 9% acto su 1 arbatiniu šaukšteliu cukraus ir 1 arbatiniu šaukšteliu sojos padažo.

– Žirklėmis sukarpykite nori lapą plonomis juostelėmis ir permaišykite su ryžiais. Daržovių skustuku supjaustykite agurkus plonomis ilgomis juostelėmis, silpnai sūdytą lašišą taip pat plonai supjaustykite peiliu.

– Uždenkite maistine plėvele kepimo formą su aukštais borteliais, dėkite pirmą sluoksnį iš žuvies, viršuje pusę grietinėlės sūrio, paskui agurkus ir vėl sūrį. Paskutinis sluoksnis – ryžiai su nori dumbliais.

– Suslėkite ryžius, užvyniokite plėvelės kraštus ir prislėkite ruošinį šaldytuve 1 val. Prieš patiekdami apverskite patiekalą taip, kad žuvis atsidurtų viršuje, nuimkite formą ir plėvelę.

Rekomenduojame supjaustyti patiekalą aštriu peiliu, pastoviai suvilgant jį šaltu vandeniu. Taip niekas neprilips prie įrankio ir jums gausis lygios porcijos. Jūs galite keisti ingredientus vietomis ar išvis surinkti užkandinį tortą iš kelių sluoksnių.

You cannot copy content of this page