Šis žmogus nemokamai nuvežė į Disneilendą daugiau nei tūkstantį žuvusių karių vaikų

Kas nemėgsta garsenybių, kurios naudoja savo šlovę ir turtus, kad padėtų tiems, kam to reikia?

Gary Sinise – vienas tų žmonių, kurie pašventė svarbią savo gyvenimo dalį pagalbai kitiems. Sinise – tai ir aktorius, ir muzikantas, kurį jūs tikriausiai pažįstate iš tokių filmų kaip „Forestas Gampas“, „Žalioji mylia“ ir „Apolonas-13“. Tačiau tūkstančiai žmonių taipogi žino, kad Sinise žinomas dėl labdaringos veiklos.

Aktorius, suvaidinęs leitenantą Daną filme „Forestas Gampas“, dabar darbuojasi iš širdies, kad pagerbtų amerikiečių karo veteranus ir padėtų jų šeimoms.

Jis įsteigė Gary Sinise Fondą, kuris tenkina veteranų, gynėjų, pirmosios pagalbos asmenų, jų šeimų ir bendruomenių poreikius.

„Nors mes niekada negalėsime padaryti pakankamai, kad išreikštume dėkingumą mūsų šalies gynėjams, tačiau mes visada galime padaryti truputį daugiau“,- pasakė Sinise.

Viena programų, kurią organizuoja fondas, vadinasi „Snowball Express“. Programa buvo pradėta 2017 m ir jos tikslas – pagerbti žuvusių amerikiečių karių atminimą, siunčiant jų vaikus kelionėn į vieną stebuklingiausių vietų žemėje – Disnėjaus pasaulį.

Daugiau nei 1750 vaikų išvyko į 5 dienų kelionę į teminį Disnėjaus parką.
Vaikai ir jų mamos gavo ženklelius „Mes prisimename“ renginyje, kuriame pagerbė žuvusius jų šeimų narius.
600 vėliavų buvo išrikiuotos vora, kad pagerbtų kiekvieno iš žuvusių kovoje atminimą.

„Svarbiausia „Snowball Express“ tai, kad tie vaikai nesijaučia vieniši. Yra daug pagalbos, daug ryšių ir daug draugystės, kuri tęsiasi, kas padeda jiems likusios metų dalies bėgyje“,- pasakė Gary Sinise Los Andželo CBS.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page