13 patarimų, kurie padės deginti riebalus, kai jums virš 40

Su amžiumi moterims kinta hormoninis fonas, ko pasekoje sulėtėja medžiagų apykaita. Šie pokyčiai lemia svorio padidėjimą ir sunkumus jo atsikratant.

Organizmas ima dirbti kitaip, bet tai nereiškia, kad jūs negalite jam padėti. Štai 13 paprastų patarimų, kuriais sekdamos jūs galite priversti dirbti savo kūną geriau ir palaikyti puikią jo formą.

1. Režimas

Jūs galite pagalvoti, kad mūsų žodžiuose nėra nieko naujo. Bet sakykite, kiek jūsų valgo kas 3 valandas? Susimąstykite apie tai ir pabandykite laikytis režimo.

2. Magnis

Būtent jo reikia metabolizmo pagreitinimui ir nereikalingų kalorijų deginimui. Tarp kitko, didelis magnio kiekis randamas migdoluose.

3.Vitaminas B

Jeigu organizme žemas vitamino B lygis, tai šansas sumažinti svorį tiesiog mikroskopiškas. Būtent todėl jums reikia šiek tiek jį pakelti.

4.Vitaminas C

Organizmo aprūpinimas pakankamu vitamino C kiekiu taps tvirta paspirtimi lieknėjimo procese.

5. DHEA hormonas

Šis hormonas atsako už riebalų deginimo procesą. Jei jis nesubalansuotas, tai riebalų perteklius tiesiog susikaups jūsų kūne.

Sekite, kad jūsų vakarienė susidarytų iš didelio daržovių kiekio ir baltyminių produktų, kurie padės atstatyti jo balansą.

6. Chromas

Esant chromo deficitui organizme jus nuolat persekios nenumaldomas alkio jausmas. Veršiuko kepenys ir grybai turtingi šio elemento, todėl geriausia įtraukti abu produktus į savo racioną.

7. Omega-3

Šios riebiosios rūgštys atlieka ypač svarbų vaidmenį lieknėjimo proceso greitinime. Būtent todėl būtina arba valgyti produktus su dideliu kiekiu Omega-3, arba tiesiog vartoti jas kaip maisto papildą.

8. Stresas

Venkite stresinių situacijų, kadangi jos yra persivalgymo priežastis.

9. Saldikliai

Jūs žinote, kad cukraus vartojimas blogai atsiliepia figūrai. Bet ir saldiklius jūsų kūnas priima kaip cukrų – todėl geriausia juos pamiršti.

10. Kofeinas ir alkoholis

Nei vienas šių produktų nedaro geros įtakos organizmui. Bet jeigu jums sunku susilaikyti nuo puodelio rytinės kavos, įsitikinkite, kad jis bus vienintelis per visą dieną.

11. Raumenys

Dažnai žmonės pamiršta, kad palaikyti raumenų masę taip pat svarbu, kaip ir dirbti su riebalų deginimu. Būtent todėl jums neverta pamiršti treniruočių.

12. Sveiki riebalai

Neverta atsisakyti visų riebalų vartojimo. Geriausia apsistoti ties sveikais, pavyzdžiui, alyvuogių aliejumi.

13. Vandens balansas

Draugiško vandens lygio palaikymas organizme – tai tiesus kelias į svorio atsikratymą ir viso kūno sveikatą.

You cannot copy content of this page