Po baisios diagnozės, kurią išgirdo šuns šeimininkai, jie nusprendė organizuoti jam „pačius geriausius“ metus gyvenime!

Amerikiečiai Korin ir Aleksas Martinai prieš kelis metus nusprendė įsigyti augintinį. Jie išsirinko mielą auksaspalvių retriverių veislės mergaitę. Mažylę jie pavadino Lili.

Kelis mėnesius su šuniuku viskas buvo normaliai. Bet paskui sutuoktiniai pastebėjo, kad šuniukas dažnai eina į tualetą „mažo reikaliuko“. Martinai nusprendė nunešti Lili pas veterinarą. Gydytojas, apžiūrėjęs šunį, nustatė baisią diagnozę: šuniui inkstų displazija. Veterinaras pareiškė, kad daugiau metų retriveris neišgyvens.

Korin ir Aleksas labai nusiminė. Veisėjas net siūlė jiems grąžinti pinigus „už netinkamą prekę“. Bet Martinai pasiliko šunelį sau. Dar daugiau, jie nusprendė padaryti taip, kad likimo skirtą laiką Lili pragyventų laimingai.

Tam sutuoktiniai su šuniu persikėlė į Havajų salas. Taip Lili išmoko nugalėti bangas banglente. Kaip paaiškėjo, banglenčių sportas jos kraujyje. Juk vienoje Havajų salų ji ir gimė.

Mėgstamiausiu augintinės gėrimu tapo „papičino“ (kapučino šuniukams).

Lili tiesiog dievina plaukioti vandenyne. Tikrų tikriausias jūrinis šuo.

Kadangi retriveriui liko gyventi vos metai, šeimininkai leido jai ėsti, ką tik ji norėjo, vaikščioti kiek tik širdis geidžia. Šuneliui nieko netrūko.

Tačiau dažnas šlapinimasis primindavo ligą. Retriveriui teko miegoti su sauskelnėmis. Šeimininkai dažnai vežiojo augintinę pas veterinarijos gydytojus. Lili praėjo akupunktūros ir masažo kursą, kad pagerintų kraujotaką inkstuose.

Nuo to laiko, kai Lili nustatė mirtiną diagnozę, praėjo jau 4 metai. Ji užaugo, sustiprėjo, o svarbiausia – iki šiol gyva. Martinams per tą laiką gimė dukra ir sūnus, kuriems retriveris tapo auklyte ir geriausia drauge.

You cannot copy content of this page