Gydytojai manė, kad ji vargiai išgyvens iki 30 metų. Tačiau siaubinga liga nesutrukdė 30-metei merginai ištekėti. Neįtikėtina istorija…

Jos vardas Čali Muguira ir jai 30 metų. Kaip galima spręsti iš foto, ši besišypsanti moteris atrodo žymiai vyresnė. 14 metų jai buvo nustatyta diagnozė – progerija. Ši įgimta genetinė patologija sukelia priešlaikinį senėjimą.

„Aš visada turėjau neįprastai dideles akis, per mažą nosį, retus plaukus. Vaikystėje aš buvau panaši į mažą ateivį“,- pasakoja Čali. Ji prisipažįsta, kad mokykliniais metais buvo nelengva, į ją rodė pirštais ir kalbėjo užgaulius žodžius.

Gydytojai manė, kad ji vargiai išgyvens iki 30 metų. Tačiau Čali ne tik gyva, bet ir kuria savo asmeninę laimę su mylimu žmogumi.

Ji susipažino su Toniu per bendrų pažįstamų vestuves. Iš pradžių kompleksavo dėl savo išvaizdos, tačiau meilė ir sielų giminystė sutvirtino porą.

Čali prisipažįsta, kad įsimylėjo jį iš pirmo žvilgsnio. „Nežinau, kiek man dar liko, tačiau aš laiminga ir mėgaujuosi kiekviena akimirka“,- sako ji.

Jie mėgaujasi artumu ir brangina kiekvieną minutę, mesdami iššūkį baisiai ligai.

You cannot copy content of this page