Kai jūs tai užtepsite ant savo rankų rankų, o paskui nuvalysite – jūs nepažinsite savo rankų! Štai kaip jūs galite atjauninti rankas…

Daugelis žmonių skiria per mažai dėmesio arba visai neskiria jo savo rankų priežiūrai. Bet tai, kaip atrodo jūsų rankos, parodo, kiek iš tiesų jums metų. Štai kaip jūs galite atjauninti rankas…

Jums nereikia eiti pas plastikos chirurgą ar pirkti produktus nuo senėjimo.

Tiesiog nueikite į virtuvę ir pasiruoškite šiuos ingredientus:
-2 valg.šaukštus pieno
-1 valg.šaukštą agurkų sulčių
-2 valg.šaukštus želatinos miltelių
-1/2 arbatinio šaukštelio sodos

Dėkite visus ingredientus į dubenį ir sumaišykite, dėkite į mikrobangų krosnelę ir šildykite 12 sekundžių maksimalioje temperatūroje. Mišinys turi būti skystas. Jei liko kokių nors gumulėlių – šildykite iš naujo.

Štai kaip naudoti mišinį rankoms:
Naudodami šepetėlį, sutepkite mišiniu rankas, o paskui palikite jį išdžiūti.
Pasta sudaro apsauginį sluoksnį ant rankų, kurį jūs paskui galėsite tiesiog nuimti.

Kai jūs atsargiai nuvalysite šią kaukę, maži plaukeliai taip pat bus pašalinti. Tepkite šią kaukę 3 kartus pirmojo naudojimo mėnesio bėgyje, paskui galite ją naudoti reguliariau ir dažniau. Po kelių mėnesių visi plaukeliai nuo jūsų rankų dings.

Štai kaip dirba atskiri ingredientai:

Pienas
Pienas padarys jūsų rankas minkštomis ir elastingomis. Raukšlelės efektyviai mažės dėl jo didelės drėgmės ir maitinimo efekto.

Agurkų sultys
Agurkų sultys turi vitamino E ir užtikrina odai didelį drėgmės kiekį. Venų siūleliai tampa mažiau pastebimi.

Maistinė soda
Maistinė soda yra labai naudinga ir gali būti naudojama rūgščių neutralizavimui. Ji nuvalys rankas. Dėmės taip pat išnyks dėl balinančio maistinės sodos efekto.

Želatina
Želatino milteliai būtini tam, kad kaukė suformuotų apsauginį permatomą sluoksnį ant jūsų rankų.

Išbandykite rankų kaukę ir pamatysite malonias pasekmes. Jūs vienu šūviu nušausite kelis zuikius: jūsų rankos bus švarios, mažyčiai plaukeliai bus pašalinti, o rankų oda bus lygi ir atrodys keliais metais jaunesnė. Jūs visa tai galite daryti savo namų komforte.

Žinoma, yra ir kitų produktų, kurie tikrai gali padėti su raukšlėmis, dėmėmis ir rankų sausumu. Papildomas šių naminių produktų bonusas yra tame, kad jūs galite sutaupyti pinigų.

Pabandykite ir nepasigailėsite!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page