„Haskis jėga tempė mane į mišką!“ Šuo nėrė į dėžę ir ištraukė vieną po kito 7 šlapius kačiukus…

Vitni Brali gyvena Menlo mieste Džordžijos valstijoje. Ji – 30-metė 3 vaikų motina, ir deja, jos galimybės yra ribotos. Moteris negali vaikščioti , todėl gyvenime jai padeda ne tik šeima, bet ir ištikimas šuo – trejų metų amžiaus haskis vardu Baner!

Jie visada kartu – gatvėje ir namie, todėl supranta vienas kitą iš pusės žodžio (ar pusės amtelėjimo?).

Ir štai neseniai, kai su šunimi ėmė dėtis keisti dalykai, Vitni iškart suprato – šuo bando jai kažką pasakyti! Baner (o ji pas mus – mergaitė) lojo, šokinėjo ant šeimininkės, griebė ją už drabužių ir tempė iš namų.

„Tai buvo taip keista, juk mano šuo visada manęs klausė,- sako moteris. – o čia ji tapo nekontroliuojama ir vietoj komandų vykdymo tempė mane neaiškia kryptimi…“

Nusekusi augintinę, Vitni pasiekė miško juostą ir įlindo į krūmų sąžalynus. Ir ten staiga pamatė kartoninę dėžę, kurią kažkas numetė tarp medžių! Haskis įkišo snukį į dėžę ir ištraukė mažą šlapią baltą kačiuką…paskui dar vieną…ir dar!

Aš išsigandau, juk jie neskleidė jokių garsų ir buvo labai šalti,- dalijosi emocijomis Vitni. – Aš maniau jie jau mirė, tačiau, laimei, visi buvo gyvi! O aš juk net nežinau, iš kur Baner sužinojo apie šitą dėžę…“

Tyliuosius mažylius – o jų buvo septyni – šuo atnešė šeimininkei. Rastinukai buvo pristatyti namo, sušildyti ir pamaitinti. Tiesa, jie pasirodė labai jau mažyčiai – iš išvaizdos jiems buvo ne daugiau paros, todėl tokių naujagimių priežiūra tapo rimtu išbandymu merginai su negalia. Bet ji susidorojo! Juk jai padėjo mamytė haskė.

Jie atsidūrė šiltose letenose! Taip, Baner drebėjo dėl vaikučių, neišleisdama jų iš akių. Nepasėda kalytė staiga tapo rimta aukle, kuri valandomis guli kartu su krūvele kačiukų, prižiūrėdama tvarką ir saugumą!

Ji snaudžia dabar tik šalia mažylių, laižo juos ir šildo savo minkštu kailiu!
„Mes išauginsime juos, o paskui atiduosime į geras rankas,- sako namų šeimininkė. – Kaip gaila, kad kažkas išmetė kačiukus mirti miške šaltoje dėžėje, nors galėjo padaryti tą patį, ką ir mes…“
Vitni laiko savo haskę tikra heroje, juk ji išgelbėjo net 7 gyvybes! Dabar Baner Instagram paskyros sekėjai (o jų ji turi visus 10000!) galės sekti mažųjų kačiukų likimą kartu su jų numylėtinės nuotykiais.

Štai tokia gera jautri istorija apie puikiąją „Snieguolę“ ir jos 7 mažus nykštukus.

Tegu jų gyvenime viskas klostosi laimingai!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page