Mūsų vieninteliam sūnui dabar 21 metai. Prieš porą mėnesių mes su vyru sužinojome, kad pas Povilą santykiai su mergina, kuriai 29 metai

Mūsų vieninteliam sūnui dabar 21 metai. Prieš porą mėnesių mes su vyru sužinojome, kad pas Povilą santykiai su mergina, kuriai 29 metai.

Pasakyti, kad mes nustebinti jo pasirinkimo – tai nieko nepasakyti, aš pradėjau sakyti jam savo nuomonę dėl jo pasirinkimo, bet jis nenorėjo manęs klausytis.

Sūnus pasakė, kad jis jau užaugo ir pats sprendžia, su kuo susitikinėti, ką vesti, bet su Kristina nesiskirs. Atrodo, mano vyrui irgi nepatinka Kristina, bet Povilui jis apie tai nieko nesakė, turbūt nenori gadinti su juo vyriškų santykių.

Kristina gyveno prastame mūsų miesto rajone, visą gyvenimą ją auklėjo tik mama, kuri kartais piktnaudžiaudavo alkoholiu. Kristina dirba pardavėja parduotuvėje, ji neturi aukštojo išsilavinimo.

Kai jie buvo atėję pas mus namo, Kristina pasirodė man uždara, ji buvo blogai apsirengusi. Visas šis pavidalas niekaip nesisieja su mano svajonėmis apie marčią, ji jam ne pora.

Povilas dar mokosi universitete, nedirba, gyvena už mūsų su vyru pinigus. Atsiradus Kristinai jis išleidžia keliskart daugiau mūsų pinigų. Man labai apmaudu.

Neseniai sūnus pasakė, kad jie su Kristina nori gyventi kartu. Leisti, kad jie kartu gyventų pas mus, aš negaliu, nenoriu kasdien žiūrėti į šią mergiotę, bet tuo pačiu bijau, kad sūnus išeis iš namų.

Atskiro buto sūnus neturi. Nuomotis buto jis neturi pinigų. Aš bijau, kad jis mes universitetą ir įsidarbins kokiu nors krovėju, kad išlaikytų ją, aš pergyvenu dėl jo ateities po susitikimo su ja.

Aš norėjau pasikalbėti su Kristina, atverti jai akis, tegu ieško sau poros pagal amžių, bet aš bijau, kad ji papasakos apie mūsų pokalbį Povilui, o jis supyks, jei sužinos.

Štai aš ir nežinau, pas ką prašyti patarimo. Draugėms pasakoti nenoriu, prasidės apkalbos.
Kažkur širdies gilumoje tikiuosi, kad mano sūnus supras, kad Kristina jam ne pora ir jam reikia rasti tinkamą merginą.

Žinoma, gal aš ir neteisi, bet kaip bet kuri motina pergyvenu dėl sūnaus, dėl jo ateities. Aš jį labai myliu ir noriu, kad jis būtų laimingas.

You cannot copy content of this page