Išblaivinanti tiesa apie vyrus

Supraskite vieną paprastą dalyką, jei jūs vyrui patikote, jis jums tai būtinai demonstruos visais įmanomais būdais. Ir patikėkite, net labai kuklus iš prigimties vyriškis ryšis jus užkalbinti ir susipažinti, jei jūs tikrai kritote jam į širdį. O visa kita – tai tik jūsų pateisinimai jo elgesiui, kai jūs tiesiog jam nepatinkate.

1. „Jokio aiškumo“ reiškia „jokios bendros ateities“.
Jei jūs jau kurį laiką susitikinėjate, bet jūsų vyriškis iki šiol negali pasakyti, kas jūs vienas kitam ir iškart keičia pokalbio temą, kai tik jūs norite pakalbėti apie tai – reiškia, jis paprasčiausiai nemato jūsų savo ateityje ir jam šie santykiai tiesiog galimybė gerai praleisti laiką, ne daugiau.

2. Jei jūs tikrai jam patinkate – jis tiesiog duos jums apie tai žinoti. Visa kita – tiesiog jūsų pateisinimai jo elgesiui.
Jei jis ilgai neskambina ir niekaip neduoda apie save žinoti – ne, tai nereiškia, kad jis labai užimtas ar tiesiog taip ilgai nesusigaudo mintyse. Tai reiškia, kad jūs nepakankamai stipriai jam patikote.
Jei jūs vyrui patinkate, jis būtinai jums tai demonstruos visais įmanomais būdais.

3. Jei vyras jums sako „Aš dabar nenoriu rimtų santykių“, tai reiškia „Aš nenoriu šių santykių būtent su tavimi“.
Tai reiškia, kad jūs tiesiog ne ta moteris, dėl kurios jis pasiruošęs prisiimti bet kokią atsakomybę. Taip, tai liūdna ir skaudu suvokti, bet tai faktas.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page