268 g. svorio vaikas. Išrašė patį mažiausią naujagimį pasaulyje

Mažylį, gimusį vos 268 g svorio, išrašė iš ligoninės Japonijoje. Mažylį pripažino pačiu mažiausiu naujagimiu pasaulyje, kuris iškeliavo namo visiškai sveikas.

Mažylis atėjo į pasaulį žymiai anksčiau laiko – 24-tą nėštumo savaitę. Gimdymas vyko cezario pjūvio pagalba praėjusių metų rugpjūtį. Naujagimis buvo toks mažas, kad tilpo ant sudėtų delnų.

Berniukas penktą dieną po gimimo

Ilgus 5 mėnesius mažylį slaugė reanimacijoje, o aną savaitę jis galiausiai su mama ir tėčiu iškeliavo namo. Per tą laiką berniukas pastebimai paaugo – nuo 268 g iki 3,2 kg. Šiuo metu jis normaliai maitinasi ir mažai kuo skiriasi nuo kitų vaikų.

Berniukas išrašymo iš ligoninės dieną.

Ankstesnis rekordas priklausė naujagimiui iš Vokietijos, jo svoris gimus sudarė vos 274 g. Tarp kitko, pati mažiausia išgyvenusi mergaitė taip pat atėjo į pasaulį Vokietijoje. Vos 252 g mažylė gimė 2015 m.

Keijo universitetinės ligoninės duomenimis, mažesnių nei kilogramo svorio naujagimių išgyvenamumo lygis Japonijoje siekia apie 90%. Tačiau kai kalbame apie vaikučius iki 300 g, šis rodiklis krinta iki 50%.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page