7 stulbinantys aspirino panaudojimo būdai, kurių jūs greičiausiai nežinojote!

Aspirinas naudojamas skausmo palengvinimui ir uždegimo raminimui, o taip pat gydant širdies ligas ir kraujo tirštėjimo profilaktikai. Tačiau yra daug stebėtinų šio preparato naudojimo būdų, kurių jūs tikrai nežinote.
Štai pirmieji 7 jų:

1. Naudingas įkandus vabzdžiams.
Palengvinti uždegimą ir niežulį. Sutrinkite vieną tabletę ir sumaišykite su nedideliu kiekiu vandens kreminės masės susidarymui. Užtepkite įgėlimą ir palikite kol pilnai išdžius. Paskui nuplaukite šią vietą vandeniu.

2. Džiovina spuogus.
Net praėjus paauglystės amžiaus fazei žmonės gali kentėti nuo nepageidautinų spuogų, bet juos galima efektyviai išdžiovinti aspirino pagalba. Paruoškite tirpalą kaip nurodyta aukščiau. Raudonumas bus nuimtas ir spuogas palaipsniui išnyks.

3. Jaunina odą.
Salicilo rūgštis aspirine gydo paraudimus, patinimus ir spuogus, o taip pat šalina negyvas odos ląsteles ir perteklinius riebalus. Iš pradžių jūs turite sutrinti 5 aspirino tabletes, o paskui sumaišyti jas su ¼ stiklinės vandens ir arbatiniu šaukšteliu medaus. Kai tai bus paruošta, tiesiog užtepkite mišinį ant odos ir leiskite jam veikti 10 min bėgyje.

4. Gydo nuospaudas.
Iš pradžių reikia sutrinti 5 aspirino tabletes, o paskui sumaišyti jas su citrinų sultimis ir puse arbatinio šaukštelio medaus. Be to, užtepkite mišinį ant kojų nuospaudų ir užvyniokite koją šiltu rankšluosčiu. Po to apsukite koją maistine plėvele. Po 10 minučių pašalinkite apvalkalą, ir rezultatas jus maloniai nustebins!

5. Šalina pleiskanas.
Jūs turite sutrinti 2 aspirino tabletes į smulkius miltelius. Po to įberkite šiuos miltelius į savo šampūną ir jau po poros minučių jūs galėsite naudoti jį kaip įprastai. Ši kombinacija efektyviai gydo ir užkerta kelią pleiskanoms.

6. Jis pašalina prakaito dėmes.
Stebėtina, kaip toks paprastas triukas gali padėti jums atsikratyti dėmių ant jūsų drabužių. Tiesiog sutrinkite porą aspirino tablečių ir įberkite jas į pusę stiklinės vandens. Po to išplaukite nusidažiusią dalį mišiniu ir palikite ją taip kelioms valandoms.

7. Aspirinas padės augalams išsilaikyti ilgiau.
Įdėkite susmulkintą aspirino tabletę į vandenį su augalais. Ir po to jūs galite būti įsitikinę,kad jie išsilaikys žymiai ilgiau nei įprastai.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page