Išgelbėtas liūtukas negali miegoti be savo apklotėlio, nors jis jau ir užaugo

Kai 2014 metų liepos mėnesį Teksaso laukinių gyvūnų gelbėjimo centro darbuotojai pamatė liūtuką Lambertą, jis buvo lyg mažas šunytis, ir jokiu būdu nepanėšėjo į galingąjį liūtą.

Neteisėtais būdais įsigijusi liūtą šeima daugiau jo nebenorėjo laikyti, ir liūtas atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Liūtui reikėjo pagalbos. Todėl Teksaso laukinių gyvūnų gelbėjimo centro darbuotojai nedelsiant pasiėmė liūtą savo globon ir buvo dėl to labia laimingi.

“Ankstesnieji šeimininkai įsigijo liūtą neteisėtai, norėdami laikyti jį kaip naminį gyvūną, skirtą jų mažiems vaikams.

Vaikai užsimanė Simbos, pasižiūrėję “Liūtą karalių”, ir šeima nusprendė įsigyti liūtą. Bet jie visai nepagalvojo, kad bus problemų. Tada jie nusprendė atiduoti jį gyvūnų gelbėtojams. Žinoma, mes buvom laimingi priimti jį”, – sakė centro direktorė Andželika Kalver.

“Mes girdėjom iš ankstesnių šeimininkų, kad Lambertas miegodavo ant sofos kartu su seneliu, todėl niekaip negalėjo užmogti narve.

Laimei, mes greitai supratome, kaip mums išspręsti šią problemą, ir į vieną kampą padėjome antklodę. Lambertas susisuko kamuoliuku ant tos antklodės ir iškart užmigo. Nuo to laiko jis visada miega su antklode”.

Dabar Lambertui 2 metai ir jis iki šiol gyvena globojamas centro, nes jis negalės išgyventi laukinėje gamtoje.

“Jis turi 650 kvadratinių metrų teritoriją, kur užtenka vietos pabėgioti, yra ir dengta zona, kad galėtų pagulėti pavėsyje, ar pasislėpti nuo lietaus, o taip pat aikštelė su baseinu, kuriame jis labia mėgsta maudytis ir žaisti”.- pridūrė Kalver.

Nežiūrint į tai, kad Kalveris jau visai ne mažylis, jis iki šiol miega su savo mylima antklode.
Na, argi jis nepuikus?

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page