Išmintinga pasakėčia apie tylėjimą

Kas moka tylėti, tas turi aukščiausią išmintį. Protas mums visą laiką bando įpiršti emocijas, dėka kurių mes dažnai kalbame tai, ko nepasakytume ramios būklės. Tylėjimas – pats stipriausias ginklas prieš kvailumą. Mes paruošėme jums išmintingą pasakėčią, kuri papasakos jums apie tai, kaip svarbu mokėti tylėti. Skaitykite, susimąstykite ir kaupkite išmintį kartu su mumis.

– Seni, duok man pratimą.
– Tylėk.
– Nesupratau.
– Toks pratimas. Tylėk. Nieko nekalbėk ištisą parą.
– Na, tylėti tai nesunku.
– O tu pabandyk. Kai aš bandžiau, tai po pusės valandos pradėjau kalbėti, o paskui prisimindavau ir dengdavau rankomis burną. Taip tęsėsi visą laiką… Ir paskui ateidavo momentai, kai norėjosi kalbėti, prieštarauti , atsakyti, bet aš turėjau tylėti. Paskui aš supratu, kad daugeliu atvejų ir nereikia kalbėti. Ir mano tylėjimas netgi atnešė ramybę. Mažiau ginčų, pykčių, konfliktų. Paskui aš jau ėmiau priprasti. Tylėjimas – tai askezė ir ji duoda savo vaisius. Jis stiprina valią. Pabandyk.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.