4 moterys pagal zodiako ženklą, kurios su amžiumi tik jaunėja

Yra tokių moterų, kurių metai, atrodo, visiškai „neima“. Dar daugiau, kai kurios dailiosios lyties atstovės, jaunystėje buvusios pilkomis pelytėmis, su amžiumi tik gražėja.

Ezoterikų manymu, dažniausiai tokios stebuklingos permainos vyksta damoms, gimusioms po 4 žvaigždynais.

Ožiaragis

Jaunystėje merginos-Ožiaragės renkasi būti šešėlyje, nelaikydamos savęs protingomis ir gražiomis. Pačios nevertindamos savo privalumų, dažnai lieka be vaikinų dėmesio, kurie renkasi drąsesnes ir nesusikausčiusias merginas.

Tačiau su amžiumi Ožiaragės atranda pasitikėjimą savimi, juk jos išties protingos, siekiančios tikslo, sugebančios pasiekti nemažų aukštumų.
Kartu su pasitikėjimu savimi ateina ir noras būti tikra moterimi. Ir jos tampa.

Be to, nedėdamos kažkokių ypatingų pastangų. Paprasčiausiai prigimtis pati nusprendžia, kad pilkoms pelytėms laikas virsti gražuolėmis.

Ir kartais gražių bei prabangių 40-mečių šio ženklo moterų neįmanoma pažinti senose jaunystės fotografijose, kur į mus baikščiai žiūri juokinga kampuota paauglė.

Vėžys

Kaip ir Ožiaragės, moterys- Vėžiai vaikystėje ir jaunystėje irgi nemėgsta išsiskirti iš minios. Toks nepasitikėjimas savimi paverčia jas tylenėmis, turinčiomis mažai draugų. Tačiau Vėžiai mėgsta tylą ir vienatvę,kai galima pabūti vienai su savo mintimis bei svajonėmis.

Šiose svajonėse jos įsivaizduoja save tikromis princesėmis, prie kurių kojų klūpi gražiausi pasaulio princai. Prabėgus daugeliui metų paaiškėja, kad šios svajonės nebuvo visiškai tuščios.

Kuo vyresnės tampa merginos-Vėžiai, tuo labiau pasitikinti darosi jų eisena, žvilgsnis ryškėja, kūnas moteriškėja. Būtent į tokias moteris dažnai gręžiojasi visų amžių vyriškiai, kadangi iškart matyti – eina tikra moteris!

Vandenis

Bet kokias negandas savo kelyje Vandenėms padeda įveikti jų nenugalima optimistinė dvasia. Visose bėdose ir nemalonumuose jos mato tik laikiną reiškinį ir nuoširdžiai tiki, kad rytoj bus geriau nei vakar.

Būtent todėl sendamos biologiškai jos išlieka jaunos siela bet kokiame amžiuje. O jauna siela bei optimizmas jaunina ir kūną, maksimaliai ilgai išsaugant natūralų šio žvaigždyno atstovių grožį.

Žuvys

Romantiškos ir dvasingos Žuvys kategoriškai numeta nuo savęs visus amžius, išsiskyrus jaunystę. Apdovanotos gamtos, šio ženklo atstovės net peržengusios 50-mečio slenkstį rašo eiles apie pirmąją meilę.

Be to, pagal savo natūrą labai greitai įsimylinčios, Žuvys bet kokiame amžiuje neria į aistringus romanus ir romantiškus santykius.

O meilė, kaip žinia, visada jaunina moterį. Todėl šio žvaigždyno atstovės visada jaunos…

You cannot copy content of this page