Anyta visada perka tabletes indaplovei, nors ji jos neturi. Sužinojusi, kam ji taip daro, dabar ir aš naudojuosi šia priemone buityje

Neseniai aš nustebau sužinojusi, kad mano anyta perka tabletes indaplovei, nors visą gyvenimą plauna indus rankomis. Į mano klausimą apie tokio pirkinio tikslingumą anyta papasakojo savo paslaptis: šių tablečių pagalba ji palaiko idealią namų švarą.
Dabar dalinuosi su jumis.

1. Jei atsirado nemalonus kvapas iš kanalizacijos.

Įdėkite vieną tabletę į angą ir lėtai užpilkite ją karštu vandeniu iš virdulio. Kai ji pilnai ištirps, jūs pamiršite erzinantį kvapą.

2. Skalbimo mašinos kvapas.

Su laiku net idealiai prižiūrint skalbimo mašiną ji gali skleisti nemalonų kvapą. Kad greitai ir efektyviai jo atsikratytumėte, įmeskite į mašinos būgną dvi tabletes ir įjunkite mašiną maksimaliam laikui aukščiausioje temperatūroje. Po to, kai mašina baigs darbą, jūs nepajusite pašalinių kvapų.

3. Skalbiame baltus drabužius ir užuolaidas.

Visos šeimininkės žino, kaip sunku pasiekti idealų baltumą, ypač kai kalbame apie audinius, reikalaujančius ypatingos priežiūros. Šiltam vandenyje ištirpinkite indaplovės tabletę ir supilkite į skalbimo mašiną. Įjunkite delikačių audinių režimą. Ši priemonė efektyvi tik baltiems audiniams, spalvoti gali prarasti spalvas.

4. Nuriebaliname ir valome paviršius virtuvėje bei vonios kambaryje.

Ne paslaptis, kad virtuvės sienelė ties darbiniu paviršiumi dažnai pasidengia riebiomis apnašomis, o vonios kambario sienos kenčia nuo kondensato. Ištirpinkite 1 tabletę 5 l karšto vandens ir imkitės darbo: tiesiog nuvalykite tirpalu užterštus paviršius. Svarbiausia, kad sienos paviršius būtų plaunamas.

5. Plastikiniai baldai taps kaip nauji.

Plastikinius sodo baldus: šezlongus, staliukus, vaikiškas sūpynes šios stebuklingos tabletės išgelbės nuo purvo ir sugrąžins prarastą blizgesį.

6. Metalinių indų valymas.

Jūsų stalo įrankiai suspindės kaip nauji po to, kai juos patalpinsite indaplovių tablečių ir vandens tirpale kelioms valandoms, ištirpinę 1-2 tabletes 5 l vandens priklausomai nuo užterštumo. Tokiu būdu galima valyti bet kokius metalinius daiktus, kurie po kelių valandų susigrąžins savo pirminį grožį.

7. Tualeto valymas.

Įmeskite į unitazą indaplovės tabletę ir palikite ją per naktį. Rytą jūs būsite nustebinti jūsų tualeto švaros, o kalkių apnašos dings be pėdsako. Tokiu būdu jūs galėsite išvalyti ir bakelį, į jį įmetę vieną tabletę nakčiai.

You cannot copy content of this page