Išmintingasis Keanu Reeves niekam nepasakojo, kad metų metus atiduodavo milijonus vaikų ligoninėms

Visiems jau seniai žinoma, kad žymiojo aktoriaus Keanu Reeves gyvenimo būdas ženkliai skiriasi nuo Holivudo žvaigždžių įpročių. Prabangūs namai-rūmai, brangūs automobiliai, jachtos, privatūs lėktuvai – visa tai ne apie jį.

Aktorius gyvena labai kukliai ir ilgą laiką net jau būdamas žvaigžde neturėjo nuosavo namo, o gyveno viešbučiuose ir nuomojamuose butuose.

Jis nemėgsta nieko nereikalingo ir ramiai naudojasi visuomeniniu transportu.
Daug pinigų leidžia labdarai, o 90% “Matricos“ honoraro (apie 80 mln. dolerių) atidavė grimuotojams, apšvietėjams, garso režisieriams ir kitiems projekto kolegoms, kadangi manė, kad jų atlyginimas pernelyg mažas.
Dabar jis gyvena kukliame Holivudo mastais bute su dviem miegamaisiais.

O visai neseniai tapo žinoma, kad ženklią savo honorarų dalį (milijonus dolerių) Keanu Reeves neafišuodamas investuoja į vaikų ligonines, o taip pat mokslinius tyrimus, užsiimančius vėžio gydymo klausimais. Fondas, kurį jis įkūrė, egzistuoja jau daugiau nei 10 metų.

Viename interviu aktorius pastebėjo: „Aš turiu privatų fondą, kuris egzistuoja jau 5-6 metus, jis padeda vaikų ligoninėms ir vėžio tyrimams. Man nesinori to daryti savo vardu, aš tiesiog leidžiu fondui daryti tai, ką jis daro.“
Ir tai buvo vienintelis atvejis, kai aktorius užsiminė apie tai.

Jo interesas vėžio problemoms kilo dar ir dėl to, kad jo seseriai Kim 1990-aisiais buvo nustatyta ši baisi diagnozė – leukemija, su kuria ji kovėsi ištisus 9 metus.

Visą šį laiką Keanu buvo kartu. Štai ką prisimena Kim:
„Kai man labai skaudėjo,mano brolis sėdėjo šalia ir laikė mane už rankos…Jis palaikė ir guodė mane visą laiką, net kai būdavo išvykęs“.

Liga atsitraukė, o Keanu žavisi sesers vyriškumu ir valios jėga: „Ji tokia narsi! Aš linkiu jai visa ko geriausio. Galima filmuotis veiksmo filmuose, bet tai nesulyginama su tuo, ką teko išgyventi Kim.“

Apie savo labdaringą veiklą Keanu Reeves nieko nepasakojo nuo 2009 m. Jis renkasi daryti gera ir niekam apie tai nesakyti.

„Pinigai – tai paskutinis dalykas, apie kurį aš galvoju. Aš galėčiau gyventi iš to, ką aš jau turiu, kelis sekančius šimtmečius“ – kažkada pastebėjo aktorius.

Ir šie jo žodžiai neprasilenkia su darbais.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page