Ištikimas šuo laukė šeimininko prie ligoninės lovos, nesuprasdamas, kad jo jau nebėra tarp gyvųjų

Šunų atsidavimas žinomas jau seniai, ir nėra būtinybės papildomai įrodinėti šį faktą. Ir visgi keturkojai draugai nuolat stebina mus savo fanatiška ištikimybe, kuo ir užkariauja žmonių širdis.

Vienoje Facebooko naudotojų grupėje, kurioje rašoma apie išgelbėtus šunis JAV šiaurės rytų valstijoje Niu Džersyje, buvo patalpintas postas su vienu vieninteliu kadru. Tačiau šis kadras ir jo paaiškinimas sukėlė skaitytojams emocijų sprogimą.

Šuo, vardu Losiašas, kuriam trys metai, liūdnas sėdi šalia tuščios ligoninės lovos. Šuo laukia, kol grįš jo šeimininkas. Tačiau jis mirė…

Po fotografija yra žodžiai apie tai, kad šis Losiašas – mišrūnas labradoras. Jis išsiskiria tuo, kad myli visus be išimties. Tačiau dabar jo širdelė sudaužyta. Šuns šeimininkas mirė. Ir šios netekties skausmo šuo nepajėgia pakelti vienas. Losiašui kaip niekada reikia šeimos, kuri jį mylėtų, padėtų ištverti šį sielvartą.

Socialinio tinklo naudotojai buvo sukrėsti ir šios istorijos, ir šios foto. Jie ėmė dalintis šia informacija. Vos per pirmas dvi dienas „patinka“ buvo paspaustas daugiau nei 5 tūkstančius kartų ir juo pasidalino daugiau nei 4 tūkstančių žmonių.

Ir dar rekordas. Interneto dėka Losiašą iš prieglaudos išsivežė į naujus namus mažiau nei per savaitę.

Štai atskiri pasisakymai tų, kurie matė fotografiją. Vienas naudotojas rašo, kad šunys – tai tokie gyvūnai, kurie mylės šeimininką iki paskutinio atodūsio. Kitas praneša, kad jam ištryško ašaros vien nuo šuns nuotraukos. Trečias kreipiasi su prašymu pasirūpinti ištikimu šuneliu Losiašu…

Ačiū dievui, šuo jau apgyvendintas pas gerus žmones. Ir po kurio laiko, tikimės, pasitaisys po neišmatuojamo sielvarto.

You cannot copy content of this page