Istorija apie mielą sabalą, kuris, savo laimei, netapo kailiniais

Šiandien mes papasakosime vieno žvėrelio, kuris pateko į žmogaus namus visiškai neįprastu būdu, istoriją. Susipažinkite, šios žavios sabalo patelės vardas Umora. Gyvūną išaugino specialioje fermoje.

Jos likimas buvo nuspręstas iš anksto: Umorą turėjo užmušti dėl kailio. Laimei, jos šeimininkė, mergina, vardu Jevgenija, išpirko iš šios fermos ir pasiėmė į savo namus.

Beveik iškart ji sukūrė puslapį Instagrame savo auklėtinei. Šioje paskyroje ji pasakoja apie gyvenimą su augintiniu po vienu stogu, publikuoja naujas fotografijas ir juokingas istorijas. Pasak merginos, Umora ne tik visiškai priprato bute ir elgiasi kaip šeimininkė, bet ir puikiai dainuoja bei šoka, kai yra nuotaika.

Jevgenija taip pat pasidalijo su sekėjais, kad pirmosios kelios savaitės buvo sunkiausios. Umora nepripažino merginos autoriteto, neretai kandžiojo ir draskė ją. Be to, žvėrelis nuolat bandė pabėgti, susiorganizuoti urvą balduose, o kai to padaryti nepavyko, ėmėsi atviros konfrontacijos. Mergina tvirtina, kad ji paprasčiausiai bandė būti svarbiausia savo teritorijoje.

Tačiau metai nepertraukiamų treniruočių, auklėjimo, švelnumo ir meilės suminkštino Umoros charakterį. Dabar ji žino savo vardą, supranta draudimus, nors kartais juos ir ignoruoja. Jevgenija taipogi papasakojo, kad sabalė tiesiog dievina švarą.

Daugelis sekėjų klysta dėl Umoros dydžio. Dauguma rašo komentaruose, kad ji primena katę, tačiau realybėje ji žymiai mažesnė. Šeimininkė tvirtina, kad žvėrelio galvą galima pilnai uždengti viena ranka, o kai ji susisuka į kamuoliuką, tai telpa į du delnus.
Umora – labai apdairi misis. Ji pastoviai kaupia maisto atsargas, tempia smulkius daiktus į savo „urvus“. Jai labai nepatinka skvarbūs garsai ir staigūs judesiai, dėl to ji net gali pulti žmogų ar kitą gyvūną.

Jevgenija tvirtina, kad sabalai – puikūs naminiai gyvūnai. Tačiau jie reikalauja daug laiko ir dėmesio, todėl reikia blaiviai įvertinti savo jėgas, prieš jį įsigyjant.

You cannot copy content of this page