Šios istorijos herojus rado laišką po daugelio metų nuo to, kai jis buvo parašytas ir adresuotas jam. Tai, kas buvo parašyta laiške, visiškai apvertė jam gyvenimą…

Žmona 55 metus slėpė nuo vyro kitos moters laišką, kuriame buvo pranešama, kad jis turi sūnų.

„Man gimė sūnelis. Dabar jam 5 metai. Toni, aš noriu, kad tu žinotum, jog tai tavo sūnus. Jis atėjo į pasaulį 1953 metų lapkričio 13.“

Ar jums yra tekę savo namuose rasti daiktų, apie kurių egzistavimą jūs nė neįtarėte? Jei ne, neskubėkite nusivilti.
Galbūt tiesiog dar neatėjo laikas. Pavyzdžiui, šios istorijos herojus rado laišką po daugelio metų nuo to, kai jis buvo parašytas ir adresuotas jam.

Tai, kas buvo parašyta laiške, visiškai apvertė jam gyvenimą…
Toniui Trapani dabar 81. Kai jo žmona mirė, jis nusprendė sutvarkyti jos komodą, peržiūrėti senus daiktus. Ir rado laišką. Jis buvo parašytas jo senos meilės 1959 metais. Žmona žinojo apie laišką, ir visus tuos metus slėpė jį komodoje. Ir štai kada jis pasiekė adresatą.

Laiške buvo sakoma: „Man gimė sūnelis. Dabar jam 5 metai. Toni, aš noriu, kad tu žinotum, jog tai tavo sūnus. Jis atėjo į pasaulį 1953 m lapkričio 13.“ Sutuoktinė nenorėjo, kad jos vyras sužinotų tiesą dar ir todėl, kad jiems dievas nedavė vaikų. Ji ne kartą bandė pastoti, bet vis nepavykdavo.

Tonis negalvojęs išvyko pas sūnų. Tuo momentu vyrui buvo 61. Jo vardas Samiuelis Čaildersas. Visus tuos metus jis gyveno su mintimi, kad nereikalingas tėvui.

Galiausiai po to, kai paslaptis išaiškėjo, jiedu atrado vienas kitą. Jie sugebėjo atleisti visiems, kurie buvo kalti dėl jų nelaimių.

Bet jiems dar apie daug ką reikia pasikalbėti. Žodžiu, tapti tėvu niekada nevėlu…

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page